FIFA 23 bude vůbec poprvé v historii obsahovat cross-play a dva světové poháry

Za světový pohár si budeme moci probojovat cestu jako mužská i ženská reprezentace.

Vůbec poprvé v historii sportovní série by mohl letošní ročník fotbálku FIFA nabídnout hráčům cross-play, aby si spolu mohli zahrát všichni majitelé a fanoušci fotbalu bez rozdílu platformy. Informace pramení z webu Xfire, kde je uvedeno, že hráči na PC i obou konzolích budou moci zahrát spolu. 

To není vše. Hra by měla obsahovat také dva plnohodnotné světové poháry, a to za mužskou a ženskou reprezentaci. Budete si tak moci vybrat, na čí stezku za vítězstvím vyrazíte. 

Dočkat bychom se měli patřičných vylepšení technologie Hypermotion, která bude obohacena o stovky malých animací a detailů, zachycených kamerami během reálných fotbalových zápasů. To obohatí atlety, snímané motion capture hardwarem. 

Letošní ročník by mohl být také poslední, na jehož obalu uvidíme jméno FIFA. Pokud totiž organizace neprodlouží smlouvu s EA, v příštím roce už se dočkáme zcela nového jména série. 

Váš názor Další článek: Hackerská skupina dle informací ukradla zdrojový kód technologie DLSS od Nvidie

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru