Filmový Tomb Raider potřetí?

Úspěchy dvou filmů, natočených na motivy populární počítačové hry Tomb Raider s hrdinkou Larou Croft v hlavní roli, nedaly filmařům spát, a tak se s největší pravděpodobností do kin dostane i díl třetí. Angelina Jolie, která si půvabnou archeoložku zahrála v předchozích snímcích, je údajně pro. Stejně pozitivně se k natáčení třetího pokračování Tomb Raider vyjádřil i další herec, s nímž jste se mohli setkat v minulém dílu, Chriss Berrie (znám také ze seriálu Červený trpaslík) a producent filmu Lloyd Levin (ten v rozhovoru pro PlayStation Magazín přípravu filmu naznačil už v lednu tohoto roku).

  
Obrázky z připravované hry Tomb Raider: Legend

Doupě komentuje: Sázka na jistotu a vcelku pochopitelný krok. Zisky, které v případě prvních dvou filmů dosáhly necelé půl miliardy dolarů, jsou dostatečným důvodem, proč by mělo být natočeno třetí pokračování. Oficiálně to zatím ještě nebylo potvrzeno. Po internetu však kolují různé „zaručené“ zprávy. Jedna dokonce hovoří o tom, že byl osloven Brad Pitt...

 Zdroj: Eurogamer


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A