Final Fantasy III pro DS ve 3D

Zajímavé informace dnes byly zveřejněny na tiskové konferenci Nintenda DS v Japonsku. Po nedávném oznámení remaku Final Fantasy IV na GBA ve vzduchu visely otazníky týkající se třetího dílu. Zprávy o jeho přepracování na Nintedo DS byly zveřejněny už před pár měsíci, ale od té doby panovalo ticho po pěšině, až se přestalo věřit, že se vůbec kdy dočkáme. Ovšem Square Enix se na tiskovce vytasili s krátkým trailerem, který ukazoval postavy a lokace ve 3D, což se diametrálně liší od původní 2D grafiky.

Producent hry Hiromichi Tanaka prohlásil, že měly v plánu předělávku FF III už dlouho, ale z různých důvodů to zatím nevycházelo. Až teď na DS se konečně dočkáme. Aby zachovali atmosféru hry i v nové grafice, nabrali členy původního týmu a to sice vývojáře Kazuhaki Aoki a Koichi Ichii, kteří nad projektem dozírají. Též oznámil i nové členy týmu, kterými jsou art director Ryosuke Aiba a character designer Akihiko Yoshida.

Doupě komentuje: Škoda, že se na veřejnost zatím nedostal zmiňovaný trailer nebo aspoň obrázky, ať máme představu, jak bude Final Fantasy III vypadat ve 3D. Každopádně takhle se nám série FF trochu nenápadně přesunula na přístroje od Nintenda, i když se jedná jen o předělávky. Ovšem velmi očekávaná FF XII se stále připravuje na PS2.

Související informace (Final Fantasy III):
Platforma: Nintendo DS
Žánr: RPG
Výrobce hry: Square Enix (
http://www.square-enix.com)
Vydavatel hry: Square Enix (
http://www.square-enix.com)
Homepage hry: zatím nemá
Předpokládané datum vydání: neznámé

Zdroj: IGN

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A