Fireteam Reloaded a pokračování The Ship

Multiplayerové akce jsou doménou především několika vyhraněných 3D her typu Unreal Tournament nebo Counter-Strike. Nově vzniklý austinský tým Pixel Mine chce prvotinou prosadit dvourozměrný prostor – představuje střílečku s důrazem na týmovou spolupráci Fireteam Reloaded. Před započetím každého zápasu, jež mají připomínat rychlá sportovní utkání, si hráč vybere jeden ze čtyř herních módů, každý unikátní ve svých cílech a principech. Následuje volba povolání, které bude čerpat z nabídky tří typů, a hned poté se jde do akce.

  

Bill Money, chief creative officer z Pixel Mine prozradil: „Aby uspěli, hráči budou muset spoléhat na své týmové kolegy. Nejlepší hráči využijí týmové spolupráce a koordinované taktiky, aby se vyšplhali po žebříčcích nahoru.“ Dařit by se díky pozvolna stoupající křivce obtížnosti mělo i naprostým začátečníkům. Fireteam Reloaded se bude snažit vytěžit co nejvíce z hlasové komunikace a zahrne i mód diváků sledujících neaktivně právě probíhající utkání. Akce bude dostupná ke zpoplatněnému stažení již na podzim ze stránek http://www.fireteamreloaded.com, přičemž další mapy a herní módy budou šířeny prostřednictvím mikroplateb.

Příznivce netradičních multiplayerových her potěší rovněž oznámení britského týmu Outerlight, že pracují na druhém dílu svého času populární síťové akce The Ship. Ta běžela na enginu Source a představila chytlavý a dosud neviděný princip hry, kdy se hráči přestrojili za cestující na luxusní lodi, přičemž jeden z nich byl oděn do role nebezpečného vraha. Potěšující je, že pokračování se dle autorů ujal blíže nespecifikovaný velký zahraniční vydavatel, takže má titul větší vyhlídky na úspěch než polozapomenutá jednička.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

včera | | 8 N/A
Jak by vypadaly současné herní hity v minulém století? (galerie)

Jak by vypadaly současné herní hity v …

Napadlo vás někdy, jak by vlastně vypadaly současné hry, kdyby byly vytvořeny v dobách dávno minulých? My už odpověď známe!

16.  1.  2018 | | 6 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |