Flákáte se při hraní Apex Legends? Brzy vám bude hrozit ban

Týmové battle royale bojuje proti lidem, kteří poněkud kazí zábavu ze hry.
Flákáte se při hraní Apex Legends? Brzy vám bude hrozit ban

Každý z nás už to asi někdy zažil. Chcete si v klidu zahrát online nějakou týmovou hru a rádi byste si to užili. To by ale ve vašem týmu nesměl být někdo, kdo nereaguje, nehraje a ve skutečnosti dost možná ani není u počítače. Tvůrci Apex Legends se přesně proti tomuto nešvaru rozhodli zabojovat a nově tak neaktivním hráčům hrozí ban.

Mobilní verze Apex Legends ve vývoji, EA chce svůj hit i v Číně

Mobilní verze Apex Legends ve vývoji, EA chce svůj hit i v Číně

Hráči se totiž často snažili sbírat zkušenostní body prostě jenom za to, že jejich dva spoluhráči se budou nějak snažit o přežití i v početní nevýhodě. Respawn si toho je vědom a rozhodl se tak učinit kroky, které tomu zabrání alespoň částečně. AFK hráčem je podle definice Respawnu ten, kdo se nepohybuje, nesbírá zbraně ani nestřílí. Takoví lidé si za snahu svých partnerů odměnu prostě nezaslouží.

Začíná pád Apex Legends? Jeho sledovanost klesla na čtvrtinu

Začíná pád Apex Legends? Jeho sledovanost klesla na čtvrtinu

"Poté, co jsme se podívali na data a interní diskuse, rozhodli jsme se pro zavedení banů pro hráče, kteří se připojí do hry a potom se do ní aktivně nezapojují. V extrémních případech se nebojíme sáhnout i po permanentním zabanování hráče. Tato změna nepřijde okamžitě, chceme totiž, aby si hráči mohli navyknout a naučit se podle tohoto pravidla chovat," píší vývojáři.

Další Titanfall se zdrží, mohou za to Apex Legends a Star Wars Jedi

Další Titanfall se zdrží, mohou za to Apex Legends a Star Wars Jedi

Zdá se, že svět Apexu tak bude zase o něco hezčí. Navíc se již brzy přiřítí i na mobilní zařízení a dále se šíří do světa i přesto, že v poslední době jeho čísla z hlediska hraní i sledování dramaticky upadají.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A