Flow.game - alien na snowboardu je tu!

Je zima. Všude kolem vás poletuje sníh. Vítr tu fouká ze všech stran a na obloze pěkně svítí slunce jako v létě. Jste tu jen vy, vaše prkno a moc dlouhý svah, který čeká jen na to, až ho pokoříte. Pokud i vy patříte mezi vyznavače těch prkýnek, co se nazývají snowboardy, pokračujte ve čtení, protože lepší hru ve své kategorii nenajdete, zvláště když je zdarma.
Flow.game - alien na snowboardu je tu!
Dnešní hra je opravdovou lahůdkou pro všechny - i pro ty, co nikdy na prkně nestáli, tady se to dokonale naučí (i když v reálu je trochu těžší ;-). A ještě o to lepší je, že hlavní role této hry se ujal alien, tedy mimozemšťan. A ten na své planetě, možná, že i na Zemi, se v zimě vydal jako každý rok do hor brousit sjezdovky se svým ďábelsky rychlým prknem a vysokými skoky.

Flow.GameFlow.Game

Pokud máte pocit, že Vám obrázky okolo něco připomínají, máte pravdu. Hra Flow.game běží ve stejném enginu jako Freeride Earth, tedy hra, která se po svém vydání skoro ze dne na den stala freeware hitem. Byla zábavná, dalo se u ní vydržet někdy i dlouhé hodiny, prostě ideální hra a ještě k tomu v 3D. Pokud jste ji někdo hráli, řeknu vám, že Flow.game je nachlup stejná. A kdo ji nehrál, tomu ji teď trochu popíšu. Prkno + svah + hodně sněhu + sem tam strom = Freeride Earth = hodně zábavy. To jsem si to trochu zkrátil, co? Ne, tak znova - Freeride Earth byla hra, ve které jste jezdili na snowboardu a byli jste omezeni časovým limitem a měli jste získat co nejvíce bodů. Původní hra měla (a Flow.game je stále má) několik nedostatků, které se ale dají přehlédnout. Asi tím největším nedostatkem bylo, že jste mohli jezdit i do kopce stejnou rychlostí jako z kopce. Tohle by se vám na normálním snowboardu určitě nepovedlo. Dalším nedostatek byl, že kopec byl nekonečný (i když tohle je možná plus...:-). A jak je na tom Flow.game? Řekl bych, že stejně, stále můžete jezdit do kopce, kopec je nekonečný, ale co naplat, vždyť je to jedna z nejlepších her za poslední dobu.

Flow.GameFlow.Game

Největší změna ve Flow.game oproti Freeride Earth je ta, že, jak jsem již zmínil, hlavní hrdina hry (rozuměje: snowboarder) již není člověk, ale je to mimozemšťan s velkou hlavou (a tykadly). To je cool, nemyslíte? Další dosti příjemnou změnou je to, že ve hře byla snížena gravitace, takže se dají provádět ještě více elegantnější, složitější, víceotočkové skoky. Ještě si dovolím uvést jeden tip: pokud se vážně chcete zaměřit jen na samotné skoky a sjezd, neprojíždějte na začátku tou bránou, jeďte vedle, pak nepojedete na čas.

Flow.GameFlow.Game

Grafika a hudba v této hře jsou opravdu na vysoké úrovni. Hra běží ve skvělém rychlém enginu. Všechny objekty ve hře jsou plně 3D. Hra působí takovým svěžím, vzletným dojmem. Já osobně považuji tuto hru za jednu z nejlepších free her vůbec, ne-li nejlepší. Moc často se totiž nevidí hra, která by byla v 3D, ve skvělé grafice, se skvělou hudbou a malou velikostí. Hra má jen 2 MB, což opravdu není mnoho. Určitě také navštivte domovskou stránku hry http://www.flow.com, kde se dozvíte něco o hře, a taky to, že v nové verzi hry budou vylepšené fyzikální rysy hry a taky přibudou nové terény. Už se těším…

Tak na co ještě čekáte? Stahujte, stahujte…


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A