Fortnite si nyní užijí i odpůrci stavění. Po velkém úspěchu dostanou vlastní režim

Po speciálním eventu se klasický battle royale hráčům zalíbil natolik, že se tvůrci rozhodli jej ve hře ponechat.

I přes obří úspěch fenoménu Fortnite existuje početná skupinka hráčů, kteří nikdy nepřišli na chuť stavění. Právě oni tedy mohou o titul projevit nový zájem, jelikož po nedávném velkém úspěchu eventu s absencí stavění se rozhodl Epic přidat tento režim do hry permanentně. 

Zero Build režim nyní vyráží do světa v doprovodu nového traileru a potěší tak všechny, komu se líbí ukázkový přístup Epicu ke značce, ale nebaví je stavění, které často vystupuje do popředí před střílením. To by mělo nově přilákat do hry další početnou skupinku hráčů. 

Váš názor Další článek: Nintendo odkládá Breath of the Wild 2 na jaro příštího roku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru