Forza Horizon 5 by se brzy mohla dočkat prvního rozšíření obsahu

DLC se prý již aktivně testuje.

Podle Twitterového účtu Aggiornamenti Lumia, který často informuje o dosud nevydaných DLC přídavcích a rozšířeních do her, by se závody Forza Horizon 5 mohly brzy obohatit o něco nového. Nejnovější DLC s kódovým označením "Woodstock_dlc_flight" se prý již aktivně testuje. 

Na cestě je vlastně hned několik velkých rozšíření, kde každé přinese nové lokace, vozidla a výzvy. Expansion Bundle čtvrtého dílu nabídl hráčům např. velké datadisky Fortune Island a LEGO Speed Champions, u pátého dílu se očekává něco podobného. 

Vše je prozatím bráno jako spekulace, vzhledem k dřívějším únikům je ale nejspíše jen otázkou času, až se potvrdí i toto. Počkejme si. 

Váš názor Další článek: „Game Pass od Sony“ se blíží. Herní předplatné pro PlayStation nabídne tři tarify

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
17:07 | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru