Forza Horizon 5 drtí konkurenci. Hra už má přes 4 miliony aktivních hráčů

Mysleli jste si, že jeden milion hráčů je hodně? Forza tedy ne.

O tom, že bude Forza Horizon 5 jedním z nejúspěšnějších závodních titulů letošního roku pochyboval málokdo. Titul ale už od začátku boří jeden rekord za druhým a v tuto chvíli hlásí další úspěch. Na den 9. listopadu se do hry zapojilo už 4,5 milionů hráčů, jak na Twitteru oznámil Phil Spencer. 

"Do Xboxu jsme investovali roky, abychom zajistili, že může hrát co nejvíce lidí," píše Spencer v tweetu. "S 4,5 miliony hráčů napříč PC, cloudem a konzolemi to Forza Horizon 5 bezezbytku naplňuje."

Jedná se tedy o největší start prodeje pro titul ze stáje Xbox Game Studios a počet aktivních hráčů je oproti čtvrtému dílu série rovnou trojnásobný. Už jste také vyrazili do Mexika?

Diskuze (2) Další článek: Na prosincových The Game Awards se objeví přes 40 nových her

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Nejlepší aplikace pro tento týden: Portréty z Lensa, e-knihy na mobilu a odpočítávání do Vánoc

Nejlepší aplikace pro tento týden: Portréty z Lensa, e-knihy na mobilu a odpočítávání do Vánoc

** V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? ** Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. ** Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách