Forza Horizon 5 je hit. Před vydáním ji hraje skoro milion hráčů

Předběžný přístup předobjednávky se zdá být pro nový díl závodní série obrovský úspěch.

Forza Horizon 5 patří bezesporu mezi nejočekávanější závodní tituly letošního roku, a ne bezdůvodně. Čtvrtý díl byl velkým hitem a ten letošní hodlá na úspěch navázat, ostatně v naší recenzi jste se o tom mohli přesvědčit. Myslí si to očividně i fanoušci. 

Předobjednávky a tím i předběžný přístup do hry si totiž pořídilo téměř milion hráčů na PC a Xboxu. Standardní edice hry dorazí na trh 9. listopadu, hru si můžete pořídit i skrze Game Pass. 

To znamená, že hra ještě před svým oficiálním vydáním vydělala mezi 36 a 79 miliony dolarů, což je solidní číslo. Naznačuje totiž, že by mohla nová Forza stanovit i nový rekord v počtu aktivních hráčů v době startu prodeje a mimo jiné se může stát i nejrychleji se prodávaným dílem celé série. V tuto chvíli se jedná také o nejlépe hodnocený závodní titul na webu OpenCritic s průměrným hodnocením 91% a dokonce 100% doporučením od kritiků. Přidáte se?

Váš názor Další článek: Call of Duty: Vanguard v prvních světových recenzích boduje

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Astronomové nalezli pozůstatky zničené sluneční soustavy
Jiří Černý
AstronomieSluneční soustava
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách