Forza Horizon 5 představuje kompletní mapu. Mexiko bude největší z celé série

Už za pár měsíců se budeme moci pustit do nového dílu arkádových závodů od Playground Games. Vývojáři se v jejich posledním streamu podělili o pár dalších novinek.

Forza Horizon 5 je velmi vyhlíženou arkádovou závodní hrou. Stejně jako v předchozích dílech vývojáři spoléhají na detailní a propracovaný herní svět, o kterém také byla řeč na včerejším streamu páté epizody Let's Go!. Rovnou nám ukázali celou mapu. Podle porovnání od fanoušků z Redditu by měla být 1,5x větší než v předchozím díle.

image.png

Jak si můžete všimnout v pravém dolním rohu, tak jde o letní verzi mapy. Se změnami ročních období se bude opět odlišovat stejně jako ve čtvrtém díle. Kromě toho byly také představeny další 2 biomy - Rocky Coast a Desert. Celkem jich má být ve hře 11, takže o rozmanitost prostředí by neměla být nouze.

Jako poslední byla řeč o novém přírůstku do vozového parku. Tím je 2020 Toyota Supra GR. Spolu s ním by tedy ve hře mělo být přes 50 aut. Toto číslo dost možná ještě naroste. Nedivili bychom se, pokud si ještě nějaké překvapení v Playground Games schovávají až blíže k vydání, které připadá na datum 5. listopadu . Veškeré podrobnosti o novinkách pak najdete ve videu níže.

Zdroj: wccftech

Váš názor Další článek: Atomic Heart je ve finální fázi vývoje. Příběh bude mít dva konce

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,