Fotbálek Mario Strikers: Battle League dorazí na Switch v létě. Soustředí se na online hraní

Mario přichází s dalších sportem na Switch. Tentokrát s ikonickými postavami Nintenda vyběhneme na fotbalová hřiště.

I když se Mario a jeho parta s fotbalem ukázali už několikrát, v posledních letech o této sportovní sérii nebylo vůbec slyšet. S překvapivým oznámením přišlo Nintendo tento týden na Directu, kde jsme viděli ukázku ze hry rovnou i s odhalením data vydání. Battle League by mělo na Switch vyjít 10. června

V Battle League neplatí žádná pravidla. Proto v módu 5 proti 5 můžete bez problému protihráče srazit na zem, používat ikonické itemy nebo poslat na bránu speciální střelu, která se počítá za dva góly. Zahrajete si za řadu známých postav jako je Yoshi, Toad nebo princezna Peach, přičemž vlastnosti a speciální střely každého z nich se liší. Navíc hratelnost ovlivní také vybavení, které si vezmete do zápasu.

Vypadá to, že Battle League chce vzít online hraní o něco vážněji. Kromě toho, že budete moci hrát přes internet, můžete tvořit celé kluby čítající 20 hráčů. Utkáte se s týmy z celého světa a poperete se o to, kdo z vás je tím nejlepším fotbalistou. Nechybí ale ani možnost hrát lokálně. V tomhle případě může na jedné konzoli hrát až 8 hráčů.

Váš názor Další článek: Hrajte zdarma multiplayer na PS4 i PS5. Tento víkend nepotřebujete žádné Plusko

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,