Fotky z technologických ukázek PS3 her

Jak nejspíš víte, před pár dny se konala Games Developer Conference a na ni během prezentace Sony byly k vidění nové technologické ukázky z her na PS3. Jmenovitě se jedná o tituly The Getaway, MotorStorm, Resistance: Fall of Man, Ratchet & Clank a Warhawk, z kterých jsou i níže uvedené fotky. Kromě toho president Sony Entertainment Computer - Phil Harrison, prohlásil některé zajímavé informace týkající se onlineové služby pro PS3. Narozdíl od konkurenční Xbox Live má být zdarma a umožní hraní a komunikaci mezi hráči, dále se dočkáme různých stahovatelných bonusů pro hry, či možnost si hru koupit a stáhnout. Harrison ovšem předpokládá, že většina skvělých her bude raději přístupná na optických discích než pomocí stahování. Playstation Network Platform (PNP), jak se služba má jmenovat, bude dostupná i pro majitele přístrojů PSP.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Zdroj: Jeux-France

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |