Fotografové vyrazili do apokalypsy, pořídili krásné snímky z TLOU Part II

Pokračování jedné z nejlepších her platformy Playstation je tu. Opravdu jde o krach, nebo se jen internet nechal unést svou falešností?

The Last of Us: Part II vzbudilo ještě před svým vydáním značnou kontroverzi a ani po vydání se situace moc nezměnila. Někteří hru milují, další zatracují. Náš názor jste se mohli dozvědět v recenzi, osobně jsem byl hrou nadšen jak po vizuální, tak po obsahové stránce. Dnes se ale naštěstí nemusíme pouštět do lesbických intrik a dalších témat, která očividně hráče hluboce zasáhla. Dnes se podíváme na audiovizuální kabátek, který umí vyrazit dech. 

The Last Of Us: Part II - vrchol dosluhující generace | Recenze

The Last Of Us: Part II - vrchol dosluhující generace | Recenze

The Last of Us: Part II podobně jako jeho předchůdce uzavírá svou generaci konzolí a tudíž dokáže z PS4 vymáčknout to nejlepší. Jako většina velkých exkluzivit také nabízí hráčům propracovaný foto režim, ve kterém si můžete zachytit každý moment, upravit si ho, pohrát si s úhlem kamery, kontrastem, filtry a přidat celou řadu efektů. Výsledkem je často velmi atmosférický snímek a drsná šeď apokalypsy na tom nic nemění. 

Vydali jsme se tak na internet a posbírali ty nejlepší snímky, co hráči během svého putování krajinou pořídili, a k tomu nafotili i nějaké vlastní. Jaký je váš favorit?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |