Fotografové vyrazili do Washingtonu, The Division 2 má úžasné výhledy

Možná to nikdo nečekal, ale post-apokalyptický Washington je zatraceně fotogenický.

Co si budeme podívat, původní taktická akce The Division zklamala spoustu hráčů grafickým downgradem, který byl velmi viditelný. Ubisoft se však od dob grafických ořezávání poučil a druhý díl tak ihned od začátku prezentoval s relativně věrohodným grafickým zpracováním. Hra po vydání nejen že vypadala téměř stejně, v mnohém ale ještě nabobtnala. 

Tom Clancy

Tom Clancy's The Division 2: pokračování, co má říz (recenze)

Textury se staly ostřejší, smysl pro detail také nezklamal a vše vypadá tak nějak uhlazeně a vypiplaně. Co je však ještě příjemnější překvapení je fakt, že má hra neuvěřitelný charakter, který vyčnívá především díky foto režimu. Ten dovoluje tvořit umělecké fotky z ulic Washingtonu a jak se můžete přesvědčit v naší galerii, fotografové z celého světa se do toho pustili s velkou vervou. 

The Division 2 přibližuje Season Pass a další obsah, který rozšíří hru

The Division 2 přibližuje Season Pass a další obsah, který rozšíří hru

Na všech fotkách je tak vidět smysl pro detail, věrohodné zpracování mnoha prvků i celkově velmi realistický pocit z města, postav a hry samotné. Lví podíl na tom má proměnlivé počasí a dynamický herní svět, který dokáže často vytvořit nádherné výhledy a nezapomenutelnou atmosféru, ať už se pohybujete v městské kanalizaci, nebo v centrálním parku mezi zelení. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A