From Software kutí Hru o Trůny s otevřeným světem, tvrdí spekulace

Autor Hry o Trůny se podle nejnovějších informací podílí na dalším projektu FromSoftware. Dočkáme se nemilosrdného boje o Železný trůn?
From Software kutí Hru o Trůny s otevřeným světem, tvrdí spekulace

George R.R. Martin je doslova ztělesněním toho, co From Software představuje ve videoherním průmyslu. Nikdo není v bezpečí, všechno v jeho světě je nelítostné a kruté a jenom těžko byste hledali v posledních letech propracovanější fantasy svět. Podle spekulací to teď vypadá, že by se Martin mohl podílet na novém projektu od From Software v němž se podíváme do sedmi království v otevřeném světě.

Oba anonymní zdroje tvrdí, že From Software pracuje na hře s novou značkou v otevřeném světě. Pokračují potom, že Martin je jedním ze spisovatelů podílejících se na projektu, ve kterém se stanete jedním z vůdců ve světě mnoha království. Představení hry by prý mělo přijít na E3 2019.

From Software opět nezklamal, kritici i hráči Sekiro zbožňují

From Software opět nezklamal, kritici i hráči Sekiro zbožňují

Je ale nutné se pozastavit už nad těmito informacemi, protože Martin má ještě stále pracovat na dokončení svého velkolepého příběhu a nezdá se tak úplně pravděpodobné, že by se mezi tím navíc zabýval příběhem počítačové hry. I přesto, že Martin a From Software by si nejspíše do kombinace sedli jako pivo a utopenec, je dost možné v tomto případě se velká očekávání setkají také s velkým zklamáním. Pokud se ale informace naopak potvrdí, bude to pro nás určitě milé překvapení.