From Software kutí Hru o Trůny s otevřeným světem, tvrdí spekulace

Autor Hry o Trůny se podle nejnovějších informací podílí na dalším projektu FromSoftware. Dočkáme se nemilosrdného boje o Železný trůn?
From Software kutí Hru o Trůny s otevřeným světem, tvrdí spekulace

George R.R. Martin je doslova ztělesněním toho, co From Software představuje ve videoherním průmyslu. Nikdo není v bezpečí, všechno v jeho světě je nelítostné a kruté a jenom těžko byste hledali v posledních letech propracovanější fantasy svět. Podle spekulací to teď vypadá, že by se Martin mohl podílet na novém projektu od From Software v němž se podíváme do sedmi království v otevřeném světě.

Oba anonymní zdroje tvrdí, že From Software pracuje na hře s novou značkou v otevřeném světě. Pokračují potom, že Martin je jedním ze spisovatelů podílejících se na projektu, ve kterém se stanete jedním z vůdců ve světě mnoha království. Představení hry by prý mělo přijít na E3 2019.

From Software opět nezklamal, kritici i hráči Sekiro zbožňují

From Software opět nezklamal, kritici i hráči Sekiro zbožňují

Je ale nutné se pozastavit už nad těmito informacemi, protože Martin má ještě stále pracovat na dokončení svého velkolepého příběhu a nezdá se tak úplně pravděpodobné, že by se mezi tím navíc zabýval příběhem počítačové hry. I přesto, že Martin a From Software by si nejspíše do kombinace sedli jako pivo a utopenec, je dost možné v tomto případě se velká očekávání setkají také s velkým zklamáním. Pokud se ale informace naopak potvrdí, bude to pro nás určitě milé překvapení.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

10.  1.  2021 | |35 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play