Front9 – mini vydání sportu gentlemanů

Golf je podle mnoha lidí (a hlavně pak nezasvěcených rýpalů) velice nudným a nezábavným sportem. Jak se však sami můžeme přesvědčit, úroveň a oblíbenost golfu stále vzrůstá, což má určitě své opodstatnění. I já sám si někdy velice rád zahraji „osekanou“ verzi golfu, kterou známe pod jménem minigolf. Nyní ho můžete díky hře Front9 na vlastní kůži zkusit také.
Front9 – mini vydání sportu gentlemanů

Front9 je dílkem společnosti WildTangent, jednu hru od tohoto seskupení jsme vám již tento týden přinesli (konkrétněji se jednalo o šílené závody BMX Pro, článek o nich najdete zde). Jak jsem již napsal, titul Front 9 je klasickým minigolfem. Myslím, že se snad nenajde příliš lidí, kteří by tento sport za dobu svého života nevyzkoušeli (pomineme-li kojence, ti však tento článek „zřejmě“ také nečtou :-). Podstata tohoto sportu je vlastně naprosto jednoduchá – jako náčiní potřebujete hůl a míček, přičemž vaším úkolem je pokaždé to samé - dostat míček pomocí hole (ano, holí se pálí do míčku :-) až do jamky. Zamezit vám v tom může množství překážek, které vše značně komplikují. Pochopitelné je, že čím méně úderů budete k umístění míčku do jamky potřebovat, tím lépe pro vás a tím jste v golfu (tedy vlastně spíše v minigolfu) zdatnější.

Front 9 Front 9

Ale pojďme se blíže podívat na samotný titul Front9. Připraveno je pro vás 9 různých jamek, jejich prostředí je velice rozmanité – ocitnete se v blízkostí velikých vodopádů či pyramid, hrát budete také na tropickém ostrůvku či hradu (mně osobně se nejvíce líbilo právě prostředí hradu, a to jak z důvodů jeho grafického zpracování, tak obtížnosti jamky :-). Celkově hra příliš těžká není a vyrovnat nejlepší výkony z tabulky high score nebude činit problémy opravdu nikomu. Navíc máte možnost vyzkoušet si jednotlivé jamky díky módu Practice bez nutnosti hrát je postupně.

Front 9 Front 9

Výborná je grafika, nemohu sice porovnávat s konkurenčními tituly (jednoduše proto, že si na žádné nevzpomínám), přesto by titul Front9 ze srovnání vyšel bezpochyby pozitivně. Použitý pohled na hráče i míček není špatný, přesto bych ocenil možnost využití více kamer, především z důvodu prohlédnutí si samotné jamky (což ve hře samotné bohužel možné není). Zvuky jsou dobré, oceňuji také fakt, že když se například ve vaší blízkosti vyskytuje voda, respektive vodopád, je slyšet znatelné bublání. Celkové hodnocení vyznívá pro titul Front9 velmi dobře – hratelnost je výborná, ovládání jednoduché, grafika se zvuky v žádném případě nezaostávají a velikost je také poměrně příznivá.

Download (3,1 MB) zde.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Podle Kingdom Come: Deliverance vznikla oficiální turistická příručka

Podle Kingdom Come: Deliverance vznikl…

3.  8.  2018 | | 3 N/A
Minecraft zdarma: 5 her, které si můžete zahrát hned teď

Minecraft zdarma: 5 her, které si může…

Minecraft se dočkal extrémního úspěchu a dodnes staví své domy z bloků miliony hráčů. I když mnoho lidí hru „upirátilo“, my jsme proti pořizování her na černo. Pokud si však chcete zahrát Minecraft a nechcete platit, možná vám pomůžou naše tipy na jiné parádní herní kousky.

15.  8.  2018 | | 3 N/A
Reportáž: Navštívili jsme virtuální hernu v Praze

Reportáž: Navštívili jsme virtuální he…

Virtuální realita vás doslova shodí na zem.

8.  8.  2018 |
GamesCom 2018: jaké hry nás čekají na největší evropské výstavě?

GamesCom 2018: jaké hry nás čekají na …

Jedna velká výstava proběhla teprve nedávno a už se na nás chystá další. Jako každý rok se bude v německém Kolíně konat Gamescom, kde se podle všeho letos předvede opravdu hodně nadějných kousků. Pojďme se podívat na ty, které byste rozhodně neměli minout.

2.  8.  2018 | | 2 N/A
Fotoseriál z českého survival royale: Vigor pěkně zblízka

Fotoseriál z českého survival royale: …

Další český battle royale začíná vystrkovat růžky. Jak vypadá a jak působí?

7.  8.  2018 |