Front9 – mini vydání sportu gentlemanů

Golf je podle mnoha lidí (a hlavně pak nezasvěcených rýpalů) velice nudným a nezábavným sportem. Jak se však sami můžeme přesvědčit, úroveň a oblíbenost golfu stále vzrůstá, což má určitě své opodstatnění. I já sám si někdy velice rád zahraji „osekanou“ verzi golfu, kterou známe pod jménem minigolf. Nyní ho můžete díky hře Front9 na vlastní kůži zkusit také.
Front9 – mini vydání sportu gentlemanů

Front9 je dílkem společnosti WildTangent, jednu hru od tohoto seskupení jsme vám již tento týden přinesli (konkrétněji se jednalo o šílené závody BMX Pro, článek o nich najdete zde). Jak jsem již napsal, titul Front 9 je klasickým minigolfem. Myslím, že se snad nenajde příliš lidí, kteří by tento sport za dobu svého života nevyzkoušeli (pomineme-li kojence, ti však tento článek „zřejmě“ také nečtou :-). Podstata tohoto sportu je vlastně naprosto jednoduchá – jako náčiní potřebujete hůl a míček, přičemž vaším úkolem je pokaždé to samé - dostat míček pomocí hole (ano, holí se pálí do míčku :-) až do jamky. Zamezit vám v tom může množství překážek, které vše značně komplikují. Pochopitelné je, že čím méně úderů budete k umístění míčku do jamky potřebovat, tím lépe pro vás a tím jste v golfu (tedy vlastně spíše v minigolfu) zdatnější.

Front 9 Front 9

Ale pojďme se blíže podívat na samotný titul Front9. Připraveno je pro vás 9 různých jamek, jejich prostředí je velice rozmanité – ocitnete se v blízkostí velikých vodopádů či pyramid, hrát budete také na tropickém ostrůvku či hradu (mně osobně se nejvíce líbilo právě prostředí hradu, a to jak z důvodů jeho grafického zpracování, tak obtížnosti jamky :-). Celkově hra příliš těžká není a vyrovnat nejlepší výkony z tabulky high score nebude činit problémy opravdu nikomu. Navíc máte možnost vyzkoušet si jednotlivé jamky díky módu Practice bez nutnosti hrát je postupně.

Front 9 Front 9

Výborná je grafika, nemohu sice porovnávat s konkurenčními tituly (jednoduše proto, že si na žádné nevzpomínám), přesto by titul Front9 ze srovnání vyšel bezpochyby pozitivně. Použitý pohled na hráče i míček není špatný, přesto bych ocenil možnost využití více kamer, především z důvodu prohlédnutí si samotné jamky (což ve hře samotné bohužel možné není). Zvuky jsou dobré, oceňuji také fakt, že když se například ve vaší blízkosti vyskytuje voda, respektive vodopád, je slyšet znatelné bublání. Celkové hodnocení vyznívá pro titul Front9 velmi dobře – hratelnost je výborná, ovládání jednoduché, grafika se zvuky v žádném případě nezaostávají a velikost je také poměrně příznivá.

Download (3,1 MB) zde.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

včera | | 18 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

30.  11.  2017 |
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Xbox One vs Xbox One X: grafický pokrok nebo bláboly? (galerie)

Xbox One vs Xbox One X: grafický pokro…

Xbox One X vyšlo nedávno a mezi vylepšeními jasně dominuje grafika. Rozhodli jsme se, že několik her detailně porovnáme v galerii.

29.  11.  2017 | | 30 N/A