Frostpunk láká na své poslední DLC On The Edge

Strategie ze zamrzlé díry se chystá říct poslední slovo před tím, než ji vývojáři definitivně uloží k ledu.
Frostpunk láká na své poslední DLC On The Edge

Strategická hra Frostpunk, která se odehrává v nehostinném světě, jehož výčet problémů čítá nespočet položek, ale globální oteplování mezi nimi není, se ještě naposledy připomene závěrečným DLC. Jeho jméno bude On The Edge a první teaser nám toho o ní příliš neprozrazuje. Víme alespoň, že se rozšíření dočkáme v létě. Co jiného ostatně v parných dnech zapnout, když ne Frostpunk, v němž musíte překonávat teploty kolem stovky pod nulou. Hned za to teplo určitě budeme radši.

Podle toho, co sdělil hlavní designer Maciej Sulecki, se budete muset vypořádat především s problémy, které budou dělat sami obyvatelé vaší kolonie. Ti se totiž mohou velmi radikálně rozcházet ve svých názorech a pohledech na jednotlivé problémy. Vy je budete muset sjednotit a přežit tak krutou zimu. Těšit se můžete na nový scénář, který vás zavede do zdevastované mapy s unikátními mechanikami. Nebude tak nejspíše nouze ani o novinky.

Frostpunk: přežijete stoletou zimu? (recenze)

Frostpunk: přežijete stoletou zimu? (recenze)

Frostpunk vyšel v roce 2018 na PC, Xbox One a PS4 a stal se mezi hráči oblíbeným díky morálním dilematům a složitým volbám, které přinášel. Jeho tvůrci se již dříve proslavili minimalistickou hrou This War of Mine. Dáte šanci dalšímu přídavku pro Frostpunk?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |