Full Spectrum Warrior 2 - deseti kladivy na ně!

Inovátorská realtime strategie Full Spectrum Warrior, která dokonce slouží v americké armádě jako výcvikový program, se brzy dočká expanze v podobě druhého dílu. O Ten Hammers jsme vás krátce informovali již dříve, avšak až dnes, ve světle nových detailů o hře a na základě rozhovoru ze zahraniční stránky Gamezone, vám můžeme povědět více.
Jak už to u pokračování k úspěšným titulům bývá, půjde zde především o evoluci, nikoliv revoluci v osvědčeném konceptu. Opět povedete malé skupinky speciálně vycvičených vojáků a za pomoci (především) stragického postupu, moderního vybavení a perfektní znalosti terénu budete plnit nebezpečné úkoly v týlu nepřítele. Na rozdíl od původního FSW se ve dvojce podíváme i do interiérů a více patrových budov. Vše se také trochu zrychlí a pod velení se vám dostane až šest týmů po čtyřech mužích. Navíc, jako posila vám v Ten Hammers poslouží  ovladatelná vojenská technika jako tanky, transportní APC a rychlé humwee.

Velice postrádanou částí originálu byl multiplayer, protože koncept samotné hry k pořádným online potyčkám jen vybízel. Pandemic Studios se tentokrát pochlapili a přinesou spolu s ostatními vylepšeními i rozličný multiplayer. Zatím se mluví "pouze" o deathmatchi, který bude navíc okořeněn systémem úkolů, jež musíte splnit pokud chcete v souboji s ostatními hráči uspět. Multiplayer prý bude téměř stejný jako část pro jednoho hráče, avšak s tím rozdílem, že se vše bude odehrávat mnohem rychleji a na poněkud jiné "intelektuální" bázi.

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers očekávejme v zimě, zda to bude ještě tento rok nebo až ten příští zatím není známo.

Zdroj: Gamezone.com, 3DGamers

Váš názor Další článek: Na závodní okruhy v Toca Race Driver 3

Témata článku: , , , , ,