Futuristický Ghostrunner vyjde na konci října. Ještě před tím ho čeká beta

Velmi nadějně vypadající parkourová akce od All In! Games dostává datum vydání.

Poprvé jste si Ghostrunnera mohli všimnout už na loňském Gamescomu. V letošním Summer Game Festu dostal také dost prostoru a v rámci letního festivalu na Steamu jste si mohli vyzkoušet krátkou ukázku. Od dob Mirror's Edge tady žádná pořádná parkourová akce nebyla, takže zájem o Ghostrunnera je poměrně velký. V plné verzi na PC, PlayStation 4 a Xbox One konečně dorazí 27. října.

Pokud by vám uniklo, o co vlastně jde, tak Ghostrunner je hardcore akce z pohledu první osoby zasazená do kyberpunkového světa. Postava, za kterou hrajete, je elitním bojovníkem, který je schopný bojovat jak v realitě, tak v kyberprostoru. Díky svému propojení s technologií se může postavit nepřátelům z věže Drahma, což je poslední útočiště lidstva.

Pro nedočkavce tvůrci na začátku října budou pořádat uzavřený betatest. V případě, že máte zájem se do něj zapojit, zamiřte na jejich Discord server, kde se dozvíte vše potřebné.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |