G-Sector - 3D akce úplně zadarmo

3D akčních her bychom měli na trhu až dost, ale ne těch freewarových. Tohle je jedna z nich.

Společnost Ingava.com oznámila svoji novou 3D akční hru G-Sector. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby nešlo o věc, která bude dočista zadarmo. Střílečka z pohledu třetí osoby se odehrává ve futuristických městech hýřících barvami (viz obrázky) a hrdinkou je dívka jménem Cyra. Další zvláštností je, že se po městě nepohybuje pěšky, ale vznáší se na jakémsi uprostřed zúženém létajícím skateboardu (nebo aspoň mi ta věc skateboard nejvíc připomíná). Díky netradičnímu způsobu pohybu přibudou do tradičního konceptu 3D akčních her například pohyb různou rychlostí nebo vertikální uhýbání před střelami. G-Sector poběží na enginu Genesis a měl by podporovat Direct3D, Glide a sofwarový rendering pro hráče bez 3D akcelerátorů.

     

     


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole