GALERIE a video: Resident Evil 5 - UPDATE

Zveřejněné screeny pocházejí z videa, které vám nyní přinášíme. V něm hlavní hrdina (Chris Rendfield) prchá ulicemi pouštního města před skupinou tajemných nepřátel. Ve videu nejsou tito pronásledovatelé nijak zobrazeni, ale údajně by se mělo jednat o pokročilejší formu klasických zombií. Producent hry, Jun Takeuchi, přirovnal tuto scénu k sestřelení vrtulníku ve filmu Black Hawk Dawn (Černý jestřáb sestřelen) a následném útoku místních lidí.

Samotný producent RE5, již zmiňovaný Jun Takeuchi, je zodpovědný i za RE a RE2.

Hlavní nepřítel nového dílu by měl být pojat zcela odlišně od dílů předchozích; jak konkrétně je ale jedno z nejstřeženějších tajemství této hry. Měl by ale být co možná nejcharizmatičtější. Řadovými nepřáteli by měli být místní (šílení) obyvatelé, kteří po vás půjdou ve velkých počtech. Podobně jako v RE4 se bude děj RE5 odehrávat v novém prostředí, kde budou obyvatelé hovořit vám zcela neznámou řečí. Samotné prostředí také doznalo změn - snadp oprvé v celé sérii se ocitneme na slunečním žáru. A to doslova, protože pouštní slunce je neúprosné, jak je ostatně vidět i ve videu. Ostatně horko by mělo být hlavním motivem celé hry - namísto klasické temnoty by vám nyní mělo drásat nervy právě ono. Navíc děj hry by měl být velmi nelineární...

Datum vydání dosud nebylo oznámeno, hra se ale připravuje pro Xbox 360 a PS3.

Za údaje patří dík čtenáři KUFImu

Download (trailer, 6,7 MB): Doupě

  

 

Související informace (Resident Evil 5):
Platforma: PS3, Xbox 360
Žánr: hororová akční adventura
Výrobce hry: Capcom

Vydavatel hry: Capcom

Vydavatel ČR: není znám
Homepage hry: zatím nemá
Přepokládané datum vydání: Neznámé

Zdroj: IGN


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |