PC | Akce | GTA

Galerie: GTA 4: Gay Tony

Úterní den je plný překvapení. V některých částech České republiky začíná padat první sníh a tvůrčí tým Rockstar Games zveřejnil novou galerii z připravovaného druhého stahovatelného obsahu do Grand theft Auto 4: The Ballad of Gay Tony.  Pokud se na tento přídavek těšíte, tak vyjde exkluzivně na Xbox 360 již 29. října letošního roku a bude obsahovat mnoho nových věcí, jako je příběhová linie, zbraně, vozidla, letadla apod.

Zpět ale k dnešní galerii, která obsahuje pět nových obrázků, kde uvidíte policejní jednotky, speciální zásahové komando, bezpečností službu či metro.

gta4-gay-tony-13.10-1.jpg gta4-gay-tony-13.10-2.jpg
gta4-gay-tony-13.10-3.jpg gta4-gay-tony-13.10-4.jpggta4-gay-tony-13.10-5.jpg

Pro více informací o Grand theft Auto 4: The Ballad of Gay Tony navštivte buďto přímo sekci o hře nebo jednotlivé novinky, jako je seznam nových vozidel či zbraní.

Zdroj: Shacknews
Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: Akce
Výrobce: Rockstar North | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 21. listopadu 2008
Váš názor Další článek: Hardware: PSP go - stylový krok do neznáma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách