Galerie: Obrazárna s Larou Croft a nejen s ní

Dnes jsme pro vás připravili směsku několika her, které přísluší k různým žánrům a na své si tak přijde každý.
Čestné první místo jsme věnovali novému Tomb Raideru, jenž je vyvíjen firmou Crystal Dynamics v čele s Toby Gardem. Lara Croft prošla "polygonární operací"; někde se ubralo, někde zase přidalo, a ve výsledku vypadá známá archeoložka celkem k světu. Animátoři z Crystal Dynamics se snaží o zachycení co nejrealističtějších pohybů, které navíc budou plynule navazovat a laťka počítačové animace se prý posune zase o kus dopředu. Více podrobností se pravděpodobně objeví na blížící se výstavě E3.

Od vykrádání hrobů se v galerii dále vydáme do zvláštního světa, ve kterém se odehrává nová 3D akce firmy Saber Interactive s názvem Timeshift. Skrze třicet úrovní, v různorodém prostředí, se utkáte s nebezpečnými nepřáteli a pomocí bohatého zbraňového arzenálu a možnosti zpomalit čas, se jimi budete úspěšně probíjet. Studio Saber Interactive, kdysi známé pod jménem Chronos, má na svědomí velmi podobný titul Will Rock, jenž však oproti takovým klasikám jako Serious Sam či Painkiller příliš neuspěl. Jsme proto zvědaví jak jim jejich druhý pokus vyjde. Zjistíme to pravděpodobně na podzim.

Jako poslední jsme si nechali velmi pěkné screenshoty z vyvíjené "tycoonovky" Tycoon City: New York. Vžijete se do role všemocného stavitele světové metropole, přičemž spravovat budete všechny části městské infrastruktury; od stavby mrakodrapů, komerčních či rezidentních zón, přes správu památek až po organizaci nejrůznějších akcí. Hra by podle slov autorů (Deep Red Games) měla být velmi komplexní; každý obyvatel bude mít své potřeby, jež můžete, ale nemusíte respektovat. Každá budova pak bude mít svojí specifickou sféru vlivu a její umístění hraje v Tycoon City velkou roli. Propracovaného tycoonu z městského prostředí se dočkáme někdy na konci tohoto roku.


*Tomb Raider: Legend*


*Timeshift*


*Tycoon City: New York*

Zdroj: 3D Gamers, Gamershell, Tothegame

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce