Gallop Racer - simulátor dostihů

I pomysleli si Zoo Digital Publishing, že vlastně každý má rád koně. Vytvořili tedy hru Gallop Racer, o ktere jsme se dozvěděli díky tiskové zprávě distributora Gameline:

Jde o hru s dostihovými závody koní. Hra je v podstatě tvořena dvěma odlišnými částmi. První tvoří adrenalinové arkádové koňské závody a druhou částí je manažerská složka, kde se hráč stará o své koně, stáj a zařizuje vše potřebné, aby se mohl závodu zúčastnit a vyhrávat.

V první části vás nadchnou závody, které jsou vizuálně zpracovány tak, že si budete připadat, jako byste tím žokejem, který sedí na svém favoritovi, byli právě vy. Rychlost, nebezpečí, vysoký adrenalin a obrovská touha vyhrát vás plně pohltí a nebudete v té chvíli myslet na nic jiného, než na vítězství a na stupínek s 1. místem.

V druhé části si můžete sami vyzkoušet své manažerské schopnosti. Budete se starat o svého koně, zajišťovat mu tu nejlepší péči a trénink. Také si můžete zvolit, kterého jezdce posadíte na svého „miláčka“ a svěříte mu tak do rukou celou vaši námahu, snahu a úsilí, které jste vynaložili k tomu, abyste se vůbec dostali do startovního boxu. Přidat se k ostatním fanouškům a vsadit si na vítěze, není v této části žádný problém.

Na výběr máte na 4000 koní a 42 tratí. Každá je úplně jiná jak na náročnost, tak na překážky a i na okolí kolem tratí. Určitě si nenechte ujít druhé pokračování této hry, protože stojí za to a nudit se při něm rozhodně nebudete.

Jen na vás teď záleží, kolikátí se dostanete do cíle a oslava 1. místa bude jen vaše, tak si ji pěkně vychutnejte.

Originalních her není mnoho a pokud nepočítáme různé sázkařské automaty, tak simulací dostihů je jako šafránu. Je docela možné, že si tahle najde své příznivce.

Zdroj: TZ

Diskuze (1) Další článek: Nové hry na obzoru: HOMAM V

Témata článku: , , , ,