Gallop Racer - simulátor dostihů

I pomysleli si Zoo Digital Publishing, že vlastně každý má rád koně. Vytvořili tedy hru Gallop Racer, o ktere jsme se dozvěděli díky tiskové zprávě distributora Gameline:

Jde o hru s dostihovými závody koní. Hra je v podstatě tvořena dvěma odlišnými částmi. První tvoří adrenalinové arkádové koňské závody a druhou částí je manažerská složka, kde se hráč stará o své koně, stáj a zařizuje vše potřebné, aby se mohl závodu zúčastnit a vyhrávat.

V první části vás nadchnou závody, které jsou vizuálně zpracovány tak, že si budete připadat, jako byste tím žokejem, který sedí na svém favoritovi, byli právě vy. Rychlost, nebezpečí, vysoký adrenalin a obrovská touha vyhrát vás plně pohltí a nebudete v té chvíli myslet na nic jiného, než na vítězství a na stupínek s 1. místem.

V druhé části si můžete sami vyzkoušet své manažerské schopnosti. Budete se starat o svého koně, zajišťovat mu tu nejlepší péči a trénink. Také si můžete zvolit, kterého jezdce posadíte na svého „miláčka“ a svěříte mu tak do rukou celou vaši námahu, snahu a úsilí, které jste vynaložili k tomu, abyste se vůbec dostali do startovního boxu. Přidat se k ostatním fanouškům a vsadit si na vítěze, není v této části žádný problém.

Na výběr máte na 4000 koní a 42 tratí. Každá je úplně jiná jak na náročnost, tak na překážky a i na okolí kolem tratí. Určitě si nenechte ujít druhé pokračování této hry, protože stojí za to a nudit se při něm rozhodně nebudete.

Jen na vás teď záleží, kolikátí se dostanete do cíle a oslava 1. místa bude jen vaše, tak si ji pěkně vychutnejte.

Originalních her není mnoho a pokud nepočítáme různé sázkařské automaty, tak simulací dostihů je jako šafránu. Je docela možné, že si tahle najde své příznivce.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce