Game Developers Session 2005 - 18. března v Brně!

Třetí ročník srazu česko-slovenských vývojářů Game Developers Session se nezadržitelně blíží. Tato již tradiční akce se opět bude konat v Brně, místem konání je letos v kulturní dům Rubín - v brněnské městské části Žabovřesky. O tuto akci je rok od roku větší zájem, zájemci o účast by tak neměli otálet, aby na ně ještě vůbec zbylo místo.

Pořadatelem není nikdo jiný, než server ČeskéHry, jehož prostřednictvím se můžete dozvědět něco málo o tvorbě her, ale i vývojářích samotných. A na co že se to letos vlastně můžeme těšit? Přenechejme slovo osobě nejpovolanější, PR Managerovi ČeskýchHer, Michalu „agile“ Aclerovi:

Letošní program se v mnohém nebude odlišovat od těch předchozích s tím rozdílem, že se bude zaměřovat na obecnější témata a více prostoru se rovněž dostane diskusím. Dále dojde na představení zajímavých projektů, ať už z řad komerční (UFO: Aftershock, El Matador) či nezávislé (1977, Starship Trooper, Plane Arcade) scény. V průběhu tří dnů zazní řada přednášek na poutavá témata týkajících se her (např. Vztah mezi filmovou a herní tvorbou; Teorie a praxe v level designu; Děj, animace, střih a kompozice...), dojde na několik workshopů a vynechána nebude ani loni oblíbená panelová diskuse.“

V případě zájmu navštivte oficiální stránku akce, kde se dozvíte nejen další podstatné detaily, ale můžete se i zaregistrovat, protože jak jsem naznačil už v úvodu - Rubín není nafukovací… 18. - 20. března v Brně rozhodně nuda nebude!

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce