Gameline vydává střílečku Psi-Ops: The Mindgate conspiracy

Tiskové oddělení společnosti GameLine nám poskytlo tiskovou zprávu o připravované distribuci psycho-střílečky Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy:

Společnost GameLine® brzy uvede na český herní trh novou hru pro PC Psi-Ops: THE MINDGATE CONSPIRACY, ve které se setkáte se sci-fi zbraněmi pro ovládání mysli a předmětů na dálku. Kombinací fyzických i nadpřirozených sil a pomocí vojenského vybavení postupně ničíte nepřítele. Během hry musí hráč rozluštit několik složitých puzzle, s nasbíranými body pak získává nové schopnosti. Hru očekávejte začátkem února.

  

Americký program „Psi“ známý jako „Project Mindgate“ používal vybrané muže a ženy pro výzkum nevysvětlitelných přírodních zákonů telepatie a telekinese. Generál, který prováděl se svými vojáky neschválené akce, byl odvolán a projekt vláda ukončila. Tajně však probíhá dál v podobě organizace bývalých účastníků „Psi“ zvanou „The Movement“. Pomocí svých schopností se snaží podrobit si lidstvo celého světa.

  

Při útoku na olejovou rafinerii vedenou UN antiteroristickými jednotkami, byla skupina vojáků uvězněna organizací „The Movement“. Mezi nimi je i Nick Scryer, kterého osvobodí krásná agentka Sára. Spolu pak hledají odhalení tajemství. Podaří se jim proniknou do tajných laboratoří, kde vypátrají podivný výrobek Monolit. Co je jeho úkolem a proč je tak důležitý?! To vše a mnohé jiné záhady zjistíte během hry…

   

  • Možnost výběru z pěti střelných zbraní a dvou speciálních
  • Využití myšlenek pro ovládání předmětů a mysli
  • Hra je určena pro jednoho až dva hráče

Vypadá to, že se nám se střílečkami, kde hrají někajou roli psychologické schopnosti, roztrhl pytel. Uvidíme, zda Psi-Ops v davech konkurence obstojí.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A