GameStar v novém!

Dnes k nám dorazila zajímavá zpráva přímo z redakce herního papírového časopisu GameStar, která pojednává o plánovaných a připravovaných změnách po obsahové i grafické stránce magazínu. Více vám snad poví již samotný text od redaktorů tohoto měsíčníku:

Redaktoři a spolupracovníci časopisu GameStar si dovolují všem svým čtenářům i příznivcům počítačových her oznámit, že počínaje říjnovým číslem se jejich list odívá do výrazně nového hávu. Zřejmě nejdůležitější změnou je zvýšení počtu stran na rovných 116, a to za zachování stávající příznivé ceny 150 Kč. Dalším krokem, k němuž se tým rozhodl přistoupit na základě doporučení široké čtenářské i herní obce je v domácích poměrech naprosto zásadní proměna dramaturgie přiložených CD. Místo obvyklé, avšak již poněkud přežité kombinace plné hry a datového CD nyní u časopisu naleznete dvě pečlivě ošetřená, rovným dílem užitková i herní CD o velikosti 700 MB, která kromě zavedených a oblíbených herních rubrik nabídnou zcela exkluzivní videoprezentace herních novinek, freewarové hry, databáze starších čísel GameStaru či speciální tématické materiály. Říjnová příloha se například nese v duchu onlinového hraní a kromě jiného nabízí mod Tactical Ops 3.15 či třeba plnou verzi MMORPG Astonia 3. V příštích číslech se může domácí herní obec těšit na plugginy, mody, přídavky k oblíbeným RPG titulům, mapy k populárním strategiím a všeobecně odpovídající množství programů, které by měly obohatit herní zážitky jak ostříleného gamera tak herního začátečníka. I v tomto novém modelu GameStaru přitom stále zůstává místo pro plné verze her, které budou k časopisu přiloženy jednou za čtvrt roku. Jejich kvality však budou splňovat nesrovnatelně vyšší měřítka než tomu bylo doposud. Věříme, že tyto změny přispějí ke spokojenosti všech našich čtenářů.

Zdroj: PR

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |