Garry Schyman ozvučil Danteho peklo

Cenami ověnčený hudební skladatel, Garry Schyman, jenž se mimo jiné podepsal pod soundtrack k podvodní akci Bioshock, se postará i o ozvučení blížícího se Dante's Inferno on Visceral Games. Alespoň to nedávno prozradili zástupci společnosti Electronic Arts.

Hudba přitom byla nahrána již v červenci tohoto roku ve slavném studiu na Abbey Road, za přispění filharmonického orchestru. Zda-li vyjde soundtrack i samostatně je bohužel zatím ve hvězdách, a pokud vás tedy zajímá jak asi zní peklo, musíte si chtě nechtě počkat na únor příštího roku, kdy se hra objeví na trhu.

"Složit hudbu k Dante's Inferno byl pro mě jeden z nejzajímavějších a nejsložitějších projektů," prozradil v nedávném rozhovoru Schyman. "Doslova jsem byl požádán, abych ozvučil peklo, což bylo úžasné, zvlášť když jsem viděl surealisticky děsivý svět, který ve Visceral Games stvořili."

Zdroj: CVG

Související články
  1. Dante pod palbou pravých křesťanů
  2. E3 Zoom: Hledáme lásku v Dantově pekle

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |