GC startuje pro novináře, jsme u toho

Zatímco "obyčejným" hráčům se brány lipského výstaviště otevřou až zítra, my už můžeme atmosféru největší evropské herní výstavy vychutnávat plnými doušky. Karel Kališ se už stačil zamilovat do sochy Big Daddyo z Bioshocku v životní velikosti, mně s Michalem učaroval stánek Blizzardu, kde si snad už brzy zahrajeme Starcraft 2 a Wrath of the Lich King, druhý datadisk k World of Warcraft. Následující tři dny nás čeká spousta her, schůzek a zážitků, které vám budeme zprostředkovávat ve speciálním blogu - spustíme jej již tento večer!

  
Tuning ala NFS Pro Street * Přiznáváme: Simpsons Game nás zaujala * Kluci z OXM hned spěchali ke stánku Microsoftu

A co uvidíme? Právě teď je Karel s Michaelem na prezentaci Segy, kde uvidí The Club a Condemned 2. Během dne nás čeká například kolečko her s EA, Virtua Fighter 5, Tabula Rasa, World in Conflict, procházka s Nintendem (není nad skotačení ve Wii Fit :o)) či tiskovka Sony. A večer - koncert herní hudby v podání pražského FILMharmonického orchestru.

  
Redakce Doupě.cz - ale co sledujeme, neprozradíme :o) (Halo 3, pozn. Kamil) * Tady bude probíhat dlouho očekávané odhalení Mafie * Big Daddy and Little Teddy

Zoufat ale nemusí ani čeští hráči, kteří se chystají na výlet do Lipska. Volně k hraní je řada zajímavých titulů - při letmé obhlídce výstaviště jsme zaznamenali sportovní FIFA 08 či PES 2008, k dispozici je očekávaný Ace Combat 6 na Xbox 360, polské RPG Zaklínač nebo Table Tennis na Wii. Jak ale předpokládáme, většina z vás by ocenila informaci o české Mafii 2. Je přítomna, nebo není? Správná odpověď je ano a jak to prozatím vypadá, prezentace hry bude volně přístupná i veřejnosti. Ale jako vždy, přísahat na vrták Big Daddyho si netroufáme. :-)

Zdroj: Vlastní

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

12.  4.  2018 | | 22 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Kde se vyvíjí ArmA: Podívejte se, jak to vypadá v Bohemia Interactive

Kde se vyvíjí ArmA: Podívejte se, jak …

V Bohemia Interactive pracují na nových hrách, ale také na technologiích, které bodu připravované hry využívat. A nejsou to jen technologie ryze softwarové, vytvořili si tu třeba i vlastní zařízení na fotogrammetrii.

4.  4.  2018 | | 1 N/A