GC startuje pro novináře, jsme u toho

Zatímco "obyčejným" hráčům se brány lipského výstaviště otevřou až zítra, my už můžeme atmosféru největší evropské herní výstavy vychutnávat plnými doušky. Karel Kališ se už stačil zamilovat do sochy Big Daddyo z Bioshocku v životní velikosti, mně s Michalem učaroval stánek Blizzardu, kde si snad už brzy zahrajeme Starcraft 2 a Wrath of the Lich King, druhý datadisk k World of Warcraft. Následující tři dny nás čeká spousta her, schůzek a zážitků, které vám budeme zprostředkovávat ve speciálním blogu - spustíme jej již tento večer!

  
Tuning ala NFS Pro Street * Přiznáváme: Simpsons Game nás zaujala * Kluci z OXM hned spěchali ke stánku Microsoftu

A co uvidíme? Právě teď je Karel s Michaelem na prezentaci Segy, kde uvidí The Club a Condemned 2. Během dne nás čeká například kolečko her s EA, Virtua Fighter 5, Tabula Rasa, World in Conflict, procházka s Nintendem (není nad skotačení ve Wii Fit :o)) či tiskovka Sony. A večer - koncert herní hudby v podání pražského FILMharmonického orchestru.

  
Redakce Doupě.cz - ale co sledujeme, neprozradíme :o) (Halo 3, pozn. Kamil) * Tady bude probíhat dlouho očekávané odhalení Mafie * Big Daddy and Little Teddy

Zoufat ale nemusí ani čeští hráči, kteří se chystají na výlet do Lipska. Volně k hraní je řada zajímavých titulů - při letmé obhlídce výstaviště jsme zaznamenali sportovní FIFA 08 či PES 2008, k dispozici je očekávaný Ace Combat 6 na Xbox 360, polské RPG Zaklínač nebo Table Tennis na Wii. Jak ale předpokládáme, většina z vás by ocenila informaci o české Mafii 2. Je přítomna, nebo není? Správná odpověď je ano a jak to prozatím vypadá, prezentace hry bude volně přístupná i veřejnosti. Ale jako vždy, přísahat na vrták Big Daddyho si netroufáme. :-)

Zdroj: Vlastní