Geniální projekty platformy DREAMS: podívejte se na ty nejlepší kousky

Hráči v Dreams už usilovně pracují na kompletním zničení našeho doposud ne úplně zničeného mínění o vlastních kreativních dovednostech.

Před měsícem jsme Dreams nadělili perfektní desítku za to, jak široké možnosti platforma nabízí a co všechno je v ní možné vytvořit. Abychom nezůstali pouze u chvály na editor samotný, vzali jsme si nyní na paškál také zajímavé výtvory hráčů, kteří se rozhodli své vysněné projekty nabídnout ostatním a stvořili nesmírně zajímavé kousky.

DREAMS: splněný sen kreativní duše | Recenze

DREAMS: splněný sen kreativní duše | Recenze

Některé ukazují velký potenciál, jiné nemají ambice na dechberoucí podívanou, ale čerpají z vynikajících nápadů a další nabízí silné atmosferické zážitky. V Dreams se od každého najde něco a zde je náš seznam objevů, které byste určitě měli vyzkoušet.

Spherical

Podobné kousky jako je Spherical se ve světě počítačových her objevily už mnohokrát. Jde o velmi jednoduchý koncept, který byly skvěle schopné zpracovat už starší generace herních zařízení a zde jde o velmi příjemný nostalgický trip do minulosti. Ve Spherical dostanete do rukou obyčejnou kuličku, kterou musíte skrze překážky dostat do cílové oblasti, aniž byste spadli z platformy. Dokonce i v Dreams je hned několik variací na tento způsob, ale právě Spherical mezi nimi vyniká v level designu a tom, jak je celá hra vystavěná. 

Spherical 1 TT.jpgSpherical 1 TT_1.jpgSpherical - 2.jpg

Setkáte se s nepovinnými výzvami v průběhu levelů, najdete spoustu originálních překážek, které využívají i fyzických vlastností. Právě ve fyzice a jejím zpracování vidím největší výhodu v porovnání s konkurenční tvorbou. Hra tak celkově prověří hbitost vašich prstů, postřeh a logické uvažování, kterého jste schopní. Zatím je hra v beta verzi tak, jako většina výtvorů s ambicemi na širší pojetí herního zážitku. První levely s nižší obtížností ale dávají jasně najevo, že se vyplatí si počkat na další, které nám autor hry jistě brzy přinese.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A