Geniální projekty platformy DREAMS: podívejte se na ty nejlepší kousky

Hráči v Dreams už usilovně pracují na kompletním zničení našeho doposud ne úplně zničeného mínění o vlastních kreativních dovednostech.

Před měsícem jsme Dreams nadělili perfektní desítku za to, jak široké možnosti platforma nabízí a co všechno je v ní možné vytvořit. Abychom nezůstali pouze u chvály na editor samotný, vzali jsme si nyní na paškál také zajímavé výtvory hráčů, kteří se rozhodli své vysněné projekty nabídnout ostatním a stvořili nesmírně zajímavé kousky.

DREAMS: splněný sen kreativní duše | Recenze

DREAMS: splněný sen kreativní duše | Recenze

Některé ukazují velký potenciál, jiné nemají ambice na dechberoucí podívanou, ale čerpají z vynikajících nápadů a další nabízí silné atmosferické zážitky. V Dreams se od každého najde něco a zde je náš seznam objevů, které byste určitě měli vyzkoušet.

Spherical

Podobné kousky jako je Spherical se ve světě počítačových her objevily už mnohokrát. Jde o velmi jednoduchý koncept, který byly skvěle schopné zpracovat už starší generace herních zařízení a zde jde o velmi příjemný nostalgický trip do minulosti. Ve Spherical dostanete do rukou obyčejnou kuličku, kterou musíte skrze překážky dostat do cílové oblasti, aniž byste spadli z platformy. Dokonce i v Dreams je hned několik variací na tento způsob, ale právě Spherical mezi nimi vyniká v level designu a tom, jak je celá hra vystavěná. 

Spherical 1 TT.jpgSpherical 1 TT_1.jpgSpherical - 2.jpg

Setkáte se s nepovinnými výzvami v průběhu levelů, najdete spoustu originálních překážek, které využívají i fyzických vlastností. Právě ve fyzice a jejím zpracování vidím největší výhodu v porovnání s konkurenční tvorbou. Hra tak celkově prověří hbitost vašich prstů, postřeh a logické uvažování, kterého jste schopní. Zatím je hra v beta verzi tak, jako většina výtvorů s ambicemi na širší pojetí herního zážitku. První levely s nižší obtížností ale dávají jasně najevo, že se vyplatí si počkat na další, které nám autor hry jistě brzy přinese.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

GTA 5 zdarma: Epic Games Store láká, za Grand Theft Auto 5 nezaplatíte nic

GTA 5 zdarma: Epic Games Store láká, za Grand Thef…

Další akce, na kterou Epic láká nové hráče.

14.  5.  2020 | | 36 N/A
Mafia se vrací v kompletní trilogii, podívejte se na ochutnávku

Mafia se vrací v kompletní trilogii, podívejte se …

Netrvalo dlouho a po několika náznacích tu máme konečně toužebně očekávané oznámení.

13.  5.  2020 | | 25 N/A
Mafia Trilogy oficiálně: První díl čeká spousta změn, dabing nebude chybět

Mafia Trilogy oficiálně: První díl čeká spousta zm…

Konečně jsme se dočkali odhalení toho, co nás všechno čeká v Mafia Trilogy. Pro nás je samozřejmě tím nejočekávanějším remake prvního dílu, tak se na to pojďme podívat.

19.  5.  2020 | | 22 N/A
PS5 bude až stokrát rychlejší než PS4 díky unikátnímu SSD disku Sony

PS5 bude až stokrát rychlejší než PS4 díky unikátn…

Už žádné nahrávací obrazovky?

22.  5.  2020 | | 35 N/A
F1 2020: nové formule šlapou na plyn realismu, a přesto jsou přístupnější

F1 2020: nové formule šlapou na plyn realismu, a p…

Codemasters nám ukázali své nové formule a oproti předchozím dílům opravdu došlo k razantnímu zlepšení.

20.  5.  2020 | | 3 N/A