Geniální projekty platformy DREAMS: podívejte se na ty nejlepší kousky

Hráči v Dreams už usilovně pracují na kompletním zničení našeho doposud ne úplně zničeného mínění o vlastních kreativních dovednostech.

Před měsícem jsme Dreams nadělili perfektní desítku za to, jak široké možnosti platforma nabízí a co všechno je v ní možné vytvořit. Abychom nezůstali pouze u chvály na editor samotný, vzali jsme si nyní na paškál také zajímavé výtvory hráčů, kteří se rozhodli své vysněné projekty nabídnout ostatním a stvořili nesmírně zajímavé kousky.

DREAMS: splněný sen kreativní duše | Recenze

DREAMS: splněný sen kreativní duše | Recenze

Některé ukazují velký potenciál, jiné nemají ambice na dechberoucí podívanou, ale čerpají z vynikajících nápadů a další nabízí silné atmosferické zážitky. V Dreams se od každého najde něco a zde je náš seznam objevů, které byste určitě měli vyzkoušet.

Spherical

Podobné kousky jako je Spherical se ve světě počítačových her objevily už mnohokrát. Jde o velmi jednoduchý koncept, který byly skvěle schopné zpracovat už starší generace herních zařízení a zde jde o velmi příjemný nostalgický trip do minulosti. Ve Spherical dostanete do rukou obyčejnou kuličku, kterou musíte skrze překážky dostat do cílové oblasti, aniž byste spadli z platformy. Dokonce i v Dreams je hned několik variací na tento způsob, ale právě Spherical mezi nimi vyniká v level designu a tom, jak je celá hra vystavěná. 

Spherical 1 TT.jpgSpherical 1 TT_1.jpgSpherical - 2.jpg

Setkáte se s nepovinnými výzvami v průběhu levelů, najdete spoustu originálních překážek, které využívají i fyzických vlastností. Právě ve fyzice a jejím zpracování vidím největší výhodu v porovnání s konkurenční tvorbou. Hra tak celkově prověří hbitost vašich prstů, postřeh a logické uvažování, kterého jste schopní. Zatím je hra v beta verzi tak, jako většina výtvorů s ambicemi na širší pojetí herního zážitku. První levely s nižší obtížností ale dávají jasně najevo, že se vyplatí si počkat na další, které nám autor hry jistě brzy přinese.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma