Genshin Impact čeká velké rozšíření. Předělá celé souostroví a přidá novou hratelnou postavu

Oblíbené free-to-play RPG v červenci opět rozšíří svůj fantasy svět.

Léto je v plném proudu a v jeho duchu se ponese i rozšíření Summer Fantasia pro Genshin Impact. Stejně jako všechny předchozí bude pro všechny hráče k dispozici zdarma a jeho příchod můžete očekávat 13. července. Souostroví Golden Apple dostane nový kabátek, přibydou nové části příběhu, výzvy a samozřejmě spousta odměn. 

Vše výše zmíněné proběhne v rámci velké události Summertime Odyssey. Během něj budete mít šanci získat lepší odměny, nové bedničky s poklady a také Fischl spolu s jejím novým outfitem, který bude k dispozici jen na omezenou dobu. Na souostroví vás čeká i nový obsah pro kooperaci. 

Novinky se netočí jen kolem nových hratelných postav. Příběhová rozšíření a nové doplňky se týkají i těch, které můžete mít ve své sestavě už delší dobu. Jmenovitě je to třeba Kaedehara Kazuha nebo Diluc. Úplným nováčkem pak bude geniální detektiv Shikanoin Heizou. 

Zdroj: PS.Blog

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Capcom slaví úspěchy. Prodeje jejich her na Steamu vzrostly o více než 50 %

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,