George Miller pochválil Kojimu i Death Stranding, prý jde o revoluční projekt

Death Stranding možná vypadá jako šíleně chaotický projekt, je v něm ale více hloubky, než si na první pohled uvědomujeme.
George Miller pochválil Kojimu i Death Stranding, prý jde o revoluční projekt

Death Stranding patří pravděpodobně mezi nejzajímavější projektu letošního roku, v mnohém i díky celkovému halo kolem hry. Známí herci, geniální tvůrce a tajemno, které celý titul pokrývá doteď, jsou zárukou toho, že se o tom bude mluvit. A ačkoliv vypadá z trailerů příběh neuvěřitelně zamotaně, zas tak bláznivé to nebude. Jen je Death Stranding trochu někde jinde, než na co jsme zvyklí. 

Hideo Kodžima: dlouhá cesta k revolučnímu projektu Death Stranding

Hideo Kodžima: dlouhá cesta k revolučnímu projektu Death Stranding

Myslí si to i George Miller, filmový režisér a tvůrce Šíleného Maxe. V nedávném rozhovoru se totiž rozpovídal právě o Death Stranding a dodal, že je podle něj projekt konečně důležitým revolučním krokem kupředu v herním průmyslu. 

"Neexistuje kulturní evoluce bez kroků do neznáma," řekl Miller. "Pokud děláte neustále to samé, je to víceméně zárukou neúspěchu. Zkušenosti a schopnosti, které vídám u špičkových filmových tvůrců nyní vidím u Kojimy a jeho práce. Riskem revolučních projektů je zkrátka to, že to lidé nemusí hned přijmout," dodal. 

Nalaďte se na Death Stranding ochutnávkou z oficiálního playlistu

Nalaďte se na Death Stranding ochutnávkou z oficiálního playlistu

Podle něj je titul velmi osvěžujícím krokem někam dál. Projektem, který posouvá laťku žánru i celého herního průmyslu zase o kousek výše. Kde se videohry a kinematografie propojuje a tvoří celek. Podobně je na tom i Cyberpunk 2077 a Keanu Reeves. 

Death Stranding vychází 8. listopadu letošního roku a na naši recenzi se můžete těšit už o týden předem, 1. listopadu. A rozhodně je o co stát. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 8 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A