Geralt z Rivie vyráží lovit do světa Monster Huntera

Monster Hunter: World dostane pořádné obohacení svého světa v podobě obří expanze. Její součástí bude i Geralt z Rivie.
Geralt z Rivie vyráží lovit do světa Monster Huntera

Monster Hunter: World dostane na podzim 2019 obrovskou expanzi, která bude obsahovat nové nepřátele, oblasti i slavného zaklínače Geralta, který se do hry dostane už začátkem roku. Ponese název Iceborne. Těšit se můžete dokonce i na nový příběhový zážitek, který vám zpříjemní čerstvá dávka úkolů k plnění.

Pokud patříte mezi hardcore hráče Monster Hunter: World, určitě vás potěší také představení nové úrovně obtížnosti zvané monster, se kterou přijde ještě větší obtížnostní výzva a pravděpodobně také ještě lepší předměty k získání. Už ve dřívějších hrách se podobná možnost objevila a Capcom dostával od hráčů permanentně žádosti, aby ji implementoval i do nejnovějšího pokračování. 

Ke hraní expanze bude potřeba mít plnou hru a PC hráči si budou muset zřejmě počkat o něco déle. Capcom totiž potvrdil, že PC verze nebude vycházet ve stejnou dobu jako ta pro konzole. Na jaře bychom měli dostat další informace o tomto rozšíření. Jako první by se měli dočkat rozšíření Iceborne konzoloví hráči. Později potom také lovci na PC. Obě verze ale pravděpodobně dorazí v roce 2019. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreativitu PC verze | Recenze

Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreati…

Minecraft: Builders & Biomes vás přivede do kostičkovaného světa, ve kterém těžíte suroviny, stavíte budovy a bojujete s moby. Jedná se přitom o poměrně jednoduchou hru, potěší tak méně zkušené a začínající hráče.

10.  7.  2020 |
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A