Ghost of Tsushima: Director’s Cut přinese nový příběh, nepřátele i ostrov

Příběh Jina ještě neskončil a nemusíme kvůli tomu čekat na pokračování.

Nedávné úniky z univerza Ghost of Tsushima se pomalu ale jistě začínají naplňovat. Sony včera oficiálně odhalilo rozšířnou edici Ghost of Tsushima: Director's Cut, která dorazí na PS4 a PS5 už 20. srpna letošního roku a přinese celou řadu novinek a vylepšení. 

Tak především, hra bude obsahovat všechny dosud vydané aktualizace a novinky, a k tomu mnoho nového obsahu. Předně se dočkáme zbrusu nové příběhové linky, která vezme Jina na nový ostrov Iki. Tam bude zkoumat možné pozůstatky mongolské armády a narazí i na mnohem osobnější příběh, který jej vrátí do minulosti. 

Nový ostrov bude zcela novým prostředím k průzkumu, plném nových druhů nepřátel, nových zážitků, mini-her, a dočkat bychom se měli i nového brnění a dalších serepetiček navíc. Zkrátka pořádný kus hraní pro ty, kdo už mají Tsušimu projetou křížem krážem. 

Hra potěší i majitele konzole PS5. Tam totiž poběží ve 4K rozlišení s grafickými vylepšeními, 60 snímky za sekundu a chybět nebude ani 3D Audio a pořádné využití adaptivní triggerů v ovladači DualSense. A stranou se neobešel ani multiplayerový režim Legends, který dostane nové výzvy. 

Váš názor Další článek: Hry zadarmo nebo se slevou: letní výprodej a The Spectrum Retreat zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,