Ghost of Tsushima má status gold, vydání nestojí nic v cestě

Vývojáři ze Sucker Punch se pochlubili, že dokončili práce na očekávané herní pecce Ghost of Tsushima. Vydání hry tak proběhne podle plánu.

Hráči, kteří se v průběhu letošního léta těšili především na japonské dobrodružství Ghost of Tsushima se mohou radovat. Hra totiž předevčírem dostala status gold, čímž se vývojářský tým Sucker Punch pochlubil na Twitteru. 

Původně se hra představila v roce 2017 a na E3 2018 uchvátila nádherným zpracováním okolního prostředí a unikátním filmově stylizovaným soubojovým systémem. Nyní jde o jednu z nejočekávanějších her roku pro Playstation, což prokazuje i fakt, že dostala k dispozici celé jedno vysílání State of Play pro sebe. Na něm se ukázaly detaily fungování hry a zlomek nádherného otevřeného světa. 

Ghost of Tsushima má hráčům zabrat až 50 hodin čistého času

Ghost of Tsushima má hráčům zabrat až 50 hodin čistého času

Původní datum vydání 26. června vývojáři byli nucení posunout o tři týdny na 17. července, kdy hra vyjde na PS4. Zde už vydání hry nic nebrání a můžeme si tak udělat definitivní kroužky v kalendářích. Na naši recenzi se můžete těšit rozhodně dříve, a to 14. července.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |