Ghost of Tsushima vás nebude nutit do žádného herního stylu

Bude na vás, zda si nepřátele podáte jako samuraj nebo jako duch.

Studio Sucker Punch je známé svou chutí dávat do příběhových her jakýsi systém karmy. Nejvíce to rozvedla série Infamous, očekávaná samurajská řežba Ghost of Tsushima vás ale do ničeho takového podle všeho nutit nebude. Nedávalo by to smysl z hlediska příběhu, který chtějí tvůrci vyprávět. 

Z dřívějších detailů už víte, že bude postava Jina kolísat mezi čestným samurajem a hanebným duchem, který použije všechny špinavé triky a zastrašovací praktiky pro dosažení vítězství. Tvůrci slibují, že nebudou hráče nutit do žádného z těchto stylů a bude pouze a jen na hráčích, jakým způsobem hrou budou procházet. Tato evoluce je podle všeho spíše příběhovou záležitostí a jak se Jin postupně bude měnit v ducha, samozřejmě nezapomene ani své schopnosti a dovednosti samuraje. 

"Rozhodně přijdou příběhové zvraty a momenty, které tuto změnu reflektují více než jiné," řekl kreativní ředitel Jason Connell. "Ať už ale hrajete jakoukoliv příběhovou část, stále se můžete rozhodnout, zda budete hrát jako samuraj nebo duch. Nechceme vás do výběru nutit. Pokud chcete začít misi potichu a pak seskočit ze střechy a začít všechny rubat jako samuraj, klidně můžete."

Kniha The Art of Ghost of Tsushima vás vezme do zákulisí vývoje

Kniha The Art of Ghost of Tsushima vás vezme do zákulisí vývoje

Systém morálky a karmy tak ve hře nakonec nenajdeme. Jin bude na ostrově pouze navyšovat svůj status legendy a pomstychtivého ducha a budovat tak strach a pověsti mezi mongolskými vojáky. 

Ghost of Tsushima vychází 17. července letošního roku exkluzivně pro PS4. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole