Ghostbusters: Spirits Unleashed je novou týmovkou od tvůrců herního Predátora

Studio IllFonic kutí další filmovou licenci v herní podobě.

Studio IllFonic se specializuje na týmové vyvražďovačky a po Friday the 13th a Predator: Hunting Grounds míří za další filmovou licencí. Tentokrát jde o krotitele duchů a s 4v1 akcí Ghostbusters: Spirits Unleashed opět postaví 4 krotitele proti jednomu duchovi, taktéž ovládanému hráčem. 

Jakožto tým krotitelů bude vaším úkolem samozřejmě najít a polapit ducha ve správný okamžik. Opět bude klíčová komunikace a kooperační souhra hráčů. Jakožto duch budete mít za úkol strašit lidi a splnit svou vlastní řadu výzev, než budete chyceni. 

Titul se chystá na PC a obě generace konzolí. Datum vydání zatím není známé. 

Váš názor Další článek: Strategie na motivy kultovní Hvězdné Pěchoty se odkládá na léto

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru