GITS: Stand Alone Complex - nadějný FPS pro PSP

Společnost Bandai Games nedávno ohlásila, že pracuje na zajímavé hře (s ještě zajímavějším názvem) GITS: Stand Alone Complex, která staví na základech komikové předlohy. Opravdoví znalci si možná ještě vzpomenou na stejnojmennou hru, jež před delší dobou vyšla na PS2. Stand Alone Complex se ovšem plně přizpůsobí podmínkám handheldu PSP, a nutno podotknout, že podle prvních informací a obrázků se skutečně máme na co těšit.

   

Patrně největší předností PSP verze bude multiplayer, do nějž se během hraní budou najednou moct zapojit až čtyři hráči. To by ještě samo o sobě neznamenalo nic převratného, autoři však slibují kooperativní multiplayer, ve kterém bude záležet i na tom, jak zručný je váš kolega, po jehož boku zrovna budete bojovat proti soupeřům.

  

Příběh už bohužel tak originálně nevypadá. Opět se na straně dobra (policie) vydáme vymítit všechny ty zloduchy (teroristy). K tomu nám ostatně poslouží bohatý zbraňový arzenál čítající takové kousky jako raketomet, samopal či sniperku. To vše samozřejmě v překrásném grafickém kabátku, nad jehož krásou se budeme rozplývat již během léta.

Zdroj: Gamekult

Diskuze (1) Další článek: Diplomacy - zkuste betu a vládněte světu

Témata článku: , , , , , , , , , ,