GITS: Stand Alone Complex - nadějný FPS pro PSP

Společnost Bandai Games nedávno ohlásila, že pracuje na zajímavé hře (s ještě zajímavějším názvem) GITS: Stand Alone Complex, která staví na základech komikové předlohy. Opravdoví znalci si možná ještě vzpomenou na stejnojmennou hru, jež před delší dobou vyšla na PS2. Stand Alone Complex se ovšem plně přizpůsobí podmínkám handheldu PSP, a nutno podotknout, že podle prvních informací a obrázků se skutečně máme na co těšit.

   

Patrně největší předností PSP verze bude multiplayer, do nějž se během hraní budou najednou moct zapojit až čtyři hráči. To by ještě samo o sobě neznamenalo nic převratného, autoři však slibují kooperativní multiplayer, ve kterém bude záležet i na tom, jak zručný je váš kolega, po jehož boku zrovna budete bojovat proti soupeřům.

  

Příběh už bohužel tak originálně nevypadá. Opět se na straně dobra (policie) vydáme vymítit všechny ty zloduchy (teroristy). K tomu nám ostatně poslouží bohatý zbraňový arzenál čítající takové kousky jako raketomet, samopal či sniperku. To vše samozřejmě v překrásném grafickém kabátku, nad jehož krásou se budeme rozplývat již během léta.

Zdroj: Gamekult


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce