Glum se stane hrdinou nové akční adventury Lord of the Rings: Gollum

Milovníci Tolkiena si tentokrát budou moci zahrát v roli jedné z nejdůležitějších postav trilogie Pána prstenů. Nebude to ale žádný statný bojovník či mocný čaroděj.
Glum se stane hrdinou nové akční adventury Lord of the Rings: Gollum

Německé vývojářské studio Deadalic Entertainment odhalilo svůj nejnovější projekt, který potěší všechny fanoušky Pána prstenů a jeho světa. Nová akční adventura ponese název Lord of the Rings: Gollum a jak už název napovídá, vžijete se v ní do role Gluma. Příběh bude mapovat jeho život po získání prstene moci. Zaměří se ale na děj před událostmi knižní trilogie.

Ve vývoji je Free2Play MMO ze světa Pána prstenů

Ve vývoji je Free2Play MMO ze světa Pána prstenů

"V té postavě samotné už máte konflikt. Dva hlasy, které k vám neustále mluví. To je samo o sobě dobrým důvodem k tomu, aby ve hře byla důležitá rozhodnutí. Rozhodnutí Sméagola, nebo Gluma," popisuje ředitel studia Carsten Fichtelmann, jaký systém rozhodnutí ve hře najdeme. "Glum má příběh, který všichni známe z knih. Ale potom je tu dlouhé období ještě před nimi. To bude hlavním motivem naší hry. Budeme vyprávět o jeho osudech před tím, než se objevil v knize," pokračoval.

Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

"Po určité době našeho vyjednávání nám bylo jasné, že vlastníci práv na Tolkienovo dílo si přejí, aby vzniklo něco více orientovaného na příběh, než jak tomu bylo v případě her, které vycházely v posledních letech." popisoval potom Fichtelmann vyjednávání o právech na použití Tolkienova díla. Dále také ujistil, že se jeho studio nebude snažit o přehnaně realistické zpracování a radši se zaměří na umělecký a osobitý styl. Vydání je zatím naplánované na rok 2021. Těšíte se na příběhy prstenem posedlého hobita?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 8 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A