God of War mohlo mít i DLC, vedoucí vývoje měl ale příliš náročnou vizi

Severská výprava mohla dostat i rozšíření. Pohled Coryho Barloga byl ale až příliš ambiciózní, takže si na další kus příběhu musíme počkat až do druhého dílu.
God of War mohlo mít i DLC, vedoucí vývoje měl ale příliš náročnou vizi

Cory Barlog prozradil, že při práci na God of War měl několikrát v hlavě i myšlenku na vytvoření dodatečného obsahu k severskému přerodu božího bijce. Jenže všechna DLC, která napsal a vymyslel byla až příliš komplikovaná a na vývoj náročná. 

Hrou roku je God of War, nejvíce ocenění má Red Dead Redemption 2

Hrou roku je God of War, nejvíce ocenění má Red Dead Redemption 2

"Měli jsme nějaké zajímavé myšlenky, jenže bychom do nich museli investovat až příliš mnoho času a úsilí. Nechtěli jsme se pouštět do něčeho, co by bylo jako Left Behind, nebo First Light. Bylo by to prostě až příliš velké. Asi jako Lost Legacy u Uncharted," poznamenal Barlog. "Asi si musím přiznat, že mám problém se snižováním svých požadavků a pak se mi stává, že musím říct, že to nepůjde udělat," pokračoval.

Pokračování God of War musí být ještě větší a lepší, tvrdí designér hry

Pokračování God of War musí být ještě větší a lepší, tvrdí designér hry

Hlavní muž vývoje hry roku 2018 potom sám řekl, že i tak upřednostňuje práci na nových projektech před tvorbou dodatečného obsahu pro již vydané hry. Ostatně už dříve Barlog k DLC řekl, že God of War je nedostane, protože cílem vývojářů bylo dodat hru v hotové podobě bez toho, aby potřebovala ještě další doplňky. 

God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Doufejme, že jedním z nových projektů, na kterých bude Barlog pracovat bude také pokračování God of War, které nás pošle na válečnou stezku s bohy severské mytologie.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 nejlepších herních sluchátek: Skvělý zvuk, prostor, ale i dobrý mikrofon

10 nejlepších herních sluchátek: Skvělý zvuk, pros…

Dobrá herní sluchátka dokážou umocnit zážitky ze hry svým zvukem a podáním prostoru. Díky mikrofonu pak poslouží i jako nástroj pro komunikaci ve hře. Dáme vám tipy na osvědčené herní headsety, které se teď vyplatí koupit.

30.  11.  2020 | |8 N/A
Daniel Pánek
Sluchátka