God of War na PS5 podporuje uložené pozice a slibuje stabilních 60 fps

Jedna z nejlepších her minulé generace bude na PS5 ještě o chloupek lepší.
God of War na PS5 podporuje uložené pozice a slibuje stabilních 60 fps

Vývojáři ze Santa Monica Studios si našli i v době, kdy už se dávno pracuje na dalším dílu God of War, chvíli na zlepšení zážitku z prvního dílu severské části série. Studio potvrdilo na Twitteru, že hra bude na PS5 plně kompatibilní s uloženými pozicemi z předchozí generace. Budete tak moci pokračovat, kde jste skončili, nebo naskočit do svého dobrodružství od začátku třeba v režimu NG+. Později studio potvrdilo, že uložené pozice bude možné převést také u staršího God of War III: Remastered.

Kratos s Atreem se vrátí příští rok v pokračování severského God of War

Kratos s Atreem se vrátí příští rok v pokračování severského God of War

Režim vyššího výkonu nabídne výrazně stabilnějších 60fps. Je však otázkou, zda půjde o 60fps s rozlišením 1080p tak jako na PS4. Tam ovšem bylo 60 snímků spíš zbožným přáním a většinu času i na PS4 Pro byla hra na nižších hodnotách a při cut-scénách bylo místy zřetelné i menší trhání. 

Optimalizace jistě potěší také nové hráče, kteří budou moci s novou generací díky PS Collection sáhnout po God of War zcela zdarma, pokud budou mít předplacené PS Plus. Pokračování God of War se potom máme dočkat v průběhu příštího roku.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole