God of War v narozeninovém motivu skrývá odkaz na druhý díl

Veleúspěšná výprava otce a syna oslaví už rok od svého vydání. Tvůrci děkují za přízeň fanouškům a nechybí i dárky. A jeden z nich má v sobě zajímavou informaci.
God of War v narozeninovém motivu skrývá odkaz na druhý díl

God of War vyšlo už skoro před rokem a od té doby zvládlo posbírat neskutečných 190 ocenění za hru roku, stalo se absolutní jedničkou mezi loňskými tituly a nechalo za sebou i hlavní konkurenty v podobě Red Dead Redemption 2. Santa Monica nyní oslavuje velkolepý rok, který díky svému severskému dílu zažila.

K příležitosti oslav vydala Santa Monica děkovné video, ve kterém projevuje vděčnost fanouškům, kteří hru s radostí užívali plnými doušky. K videu přidávají vývojáři také speciální motiv pro PS4 a avatary pro vaše PSN účty. A právě zmiňovaný motiv v sobě navíc ukrývá runový nápis, který by nás mohl navnadit na pokračování božského běsnění.

e7baa680-5a89-437a-81e6-05f5bcd913a4

V pozadí motivu totiž můžeme vidět Atrea s Kratem na loďce uprostřed jezera devíti a na ní je runový nápis. Nápis, který po rozluštění sděluje jasnou zprávu "Ragnarok se blíží". Právě o Ragnaroku se párkrát zmiňuje už první díl s tím, že by měl nastat a dává jasně najevo, že bude jedním z hlavních motivů dalších dílů Kratova dobrodružství. Dočkáme se oznámení dalšího God of War ještě letos?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreativitu PC verze | Recenze

Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreati…

Minecraft: Builders & Biomes vás přivede do kostičkovaného světa, ve kterém těžíte suroviny, stavíte budovy a bojujete s moby. Jedná se přitom o poměrně jednoduchou hru, potěší tak méně zkušené a začínající hráče.

10.  7.  2020 |
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A