God of War v narozeninovém motivu skrývá odkaz na druhý díl

Veleúspěšná výprava otce a syna oslaví už rok od svého vydání. Tvůrci děkují za přízeň fanouškům a nechybí i dárky. A jeden z nich má v sobě zajímavou informaci.
God of War v narozeninovém motivu skrývá odkaz na druhý díl

God of War vyšlo už skoro před rokem a od té doby zvládlo posbírat neskutečných 190 ocenění za hru roku, stalo se absolutní jedničkou mezi loňskými tituly a nechalo za sebou i hlavní konkurenty v podobě Red Dead Redemption 2. Santa Monica nyní oslavuje velkolepý rok, který díky svému severskému dílu zažila.

K příležitosti oslav vydala Santa Monica děkovné video, ve kterém projevuje vděčnost fanouškům, kteří hru s radostí užívali plnými doušky. K videu přidávají vývojáři také speciální motiv pro PS4 a avatary pro vaše PSN účty. A právě zmiňovaný motiv v sobě navíc ukrývá runový nápis, který by nás mohl navnadit na pokračování božského běsnění.

e7baa680-5a89-437a-81e6-05f5bcd913a4

V pozadí motivu totiž můžeme vidět Atrea s Kratem na loďce uprostřed jezera devíti a na ní je runový nápis. Nápis, který po rozluštění sděluje jasnou zprávu "Ragnarok se blíží". Právě o Ragnaroku se párkrát zmiňuje už první díl s tím, že by měl nastat a dává jasně najevo, že bude jedním z hlavních motivů dalších dílů Kratova dobrodružství. Dočkáme se oznámení dalšího God of War ještě letos?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

10.  1.  2021 | |35 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play