Gollum se po kritice poslední ukázky odkládá. Vývojáři chtějí naplnit Tolkienovu vizi světa Pána prstenů

Daedelic se rozhodl zpracovat doposud neviděný příběh ze světa Pána prstenů. Hráče ale moc nepřesvědčil o tom, že je o co stát, a tak si na vývoj bere více času.

Hra s Glumem v hlavní roli byla jedním z velkých projektů, které se objevily na nedávné prezentaci Nacon Connect. I když celkově Nacon překvapil s oznámeními a ukázkami jejich novinek, Glum si moc pozitivních reakcí nevysloužil. Na to teď reagují vývojáři ze studia Daedalic Entertainment s tím, že svoji hru odkládají na neurčito, aby naplnili očekávání komunity a zároveň zpracovali svět tak, jak si ho představoval Tolkien.

Nebudeme si nalhávat, že Glum v poslední ukázce vypadal nějak zázračně. Působil spíš jako návrat o několik generací zpět, a to jak po grafické stránce, tak ve smyslu hratelnosti. Nejsme si jistí, jestli tento odklad bude stačit, protože vydání se má posunou jen o pár měsíců, což v rámci herního vývoje není zase tak dlouhá doba. Nicméně bychom byli rádi, pokud by se Glumovi zadařilo, protože Pán prstenů má v herním světě potenciál využitý jen minimálně.

Zdroj: Twitter

Váš názor Další článek: Želvy nindža se letos vrátí ještě jednou. Tentokrát s kolekcí svých starších her s bonusy navíc

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,