Gorasul, epické RPG z Berlína

Nemyslete si že je to hra, pouhá pohádka, kterou vypráví nějací lidé. Je to Gorasul. Ten, který žije v mnoha světech. Inspiroval tvůrce této hry, doufá, že ve vás vzbudí touhu si ji zahrát. Říká, že je to jeho proroctví. Vezměte jeho slova na zřetel. Slyšte. Dívejte se a učte se. Buďte připraveni. Gorasul přichází.
Gorasul, epické RPG z Berlína
Pouze tímto velice podivným textem je na oficiálních stránkách nová RPG hra Gorasul - The Legacy of the Dragon popsána. Vyjma tiskové prohlášení se o ní zatím nikde více informací nedozvíte. Ale možná je to záměr. Tvůrci zjevně chtějí udělat z Gorasulu něco tajemného, něco, na co budou hráči čekat s téměř posvátnou bázní. Zda se jim to podaří, toť otázka. Však zatím se podívejme na něco dalších detailů, které se mi podařilo vystrnadit.

GorasulGorasul

JoWood Productions je rakouská společnost, která si klade za cíl spojit pod jednu střechu všechny zkušené developerské týmy z celého Německa, a případně možná také z Rakouska. Další krok k uskutečnění tohoto plánu učinila právě díky tomuto RPG jménem Gorasul. Ten totiž vyvíjí malá firmička Silver Style, pocházející z Berlína a JoWood zakoupili práva pro jeho celosvětovou distribuci (a tím potvrdili záměr dlouhodobější spolupráce se Silver Style).

"Tohoto úspěchu jsme docílili zejména díky tomu, že JoWood poskytuje takovou atmosféru, která umožňuje vývojářům plně se věnovat vývoji hry" říká Andreas Tobler, ředitel společnosti JoWood Productions.

Carsten Strehse, vedoucí manažerka Silver Style, k tomu dodává: "Ve velmi krátkém čase se společnosti JoWood podařilo rozbouřit vody tohoto průmyslového odvětví díky tomu, že se rychle stala firmou s vysokou reputací. To byl výborný základ k tomu, abychom začali jednání a případně jej také úspěšně uzavřeli".

Ale nyní již k samotné hře. Popravdě, příliš toho zatím není. Gorasul - The Legacy of the Dragon se bude odehrávat v temném ale zároveň díky početným tajemstvím úchvatném světě. Hráč převezme roli znovuobživeného protivníka Roszondase. Během své dlouhé a nebezpečné cesty bude postupně zjišťovat, že znalosti a dovednosti, kterými vládne, nejsou dostatečné na to, aby dokázal přemoci temné síly Gorasulu, a tedy se bude muset učit a své schopnosti vylepšovat. Na své pouti za minulostí bude Rozsondas zažívat mnohá dobrodružství plná bojů, magie, rébusů a intrik.

GorasulGorasul

Cílem Silver Style je vytvořit RPG, po kterém rádi sáhnout jak zkušení veteráni žánru, tak i nováčci.

Přesné datum vydání zatím nebylo oznámeno, hra by se však měla objevit již toto léto.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A