Gran Turismo 7 se nejspíš objeví na PS4 během pár let

V rozhovoru pro časopis Famitsu se producent hry Kazunori Yamauchi zmínil o tom, že je GT6 prakticky z 80% hotové a nový díl na sebe nenechá dlouho čekat.
Gran Turismo 7 se nejspíš objeví na PS4 během pár let

Hru čeká už jen dolaďování a mělo by tedy trvat přibližně rok až dva, než se titul objeví na konzoli PS4. Yamauchi také dodal, že vyšší výkon PS4 jej tolik nevzrušil, jelikož si myslí, že má PS3 stále dost šťávy.

Velká paměť konzole PS4 je velmi příjemným bonusem, když ale vezmeme v úvahu procesor, Cell z PS3 i přes svou kostrbatost je stále velmi schopný. Obě konzole mají své výhody i nevýhody. Navíc si myslím, že nemá komunitní prvek, který je jedním z nejdůležitějších ve hře, moc co do činění s hardwarem samotným,“ dodal Yamauchi.

Gran Turismo se chystá na stříbrné plátno

Gran Turismo se chystá na stříbrné plátno

Pokud se tak sedmého dílu série dočkáme opravdu za nějaké dva roky, bude muset přinést něco vskutku přelomového, aby vyvážil krátkou mezeru mezi předchůdcem. Prozatím se tedy můžeme zabavit dílem šestým, který vychází 6. prosince letošního roku na PS3.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole