Grand Theft Auto 4 se opět vrací na Steam, tentokrát v kompletní edici

GTA 4 se příští měsíc vrací do Steam, i když nějaké změny se najdou.

Rockstar zveřejnil aktualizaci na Steam stránce hry GTA 4, aby určil, jak a kdy bude hra opět v prodeji. GTA 4 a její DLC začaly být v letošním roce na Steamu nedostupné kvůli licenci a vývojáři se tento neduh snažili odstranit. 

Studio je nyní připraveno přivést hru zpět do Steamu a nově i odhaluje, co se bude měnit. Tak především bude hlavní hra a epizody z Liberty City zahrnuty do jediné verze s názvem GTA 4: Complete Edition. Tato verze  bude dostupná i ve všech digitálních obchodech 19. března a další dobrou zprávou je, že vaše starší uložené pozice budou i nadále kompatibilní.

Recenze: Grand Theft Auto IV – nenasytný žrout PC

Recenze: Grand Theft Auto IV – nenasytný žrout PC

Complete Edition bude také prodávána na Rockstar Games Launcheru. V této verzi však chybí několik funkcí nalezených v původní verzi. Spolu s hrami pro Windows Live (GFWL) byly vyřazeny multiplayerové a výsledkové tabulky. Některé herní rozhlasové stanice se také dočasně odebírají, například RamJam FM, Self-Actualization FM a Vice City FM.

Ti, kteří již mají nainstalované GTA 4 nebo samostatné epizody obdrží v březnu aktualizaci, která změní jejich instalaci na kompletní vydání. Toto je požadovaná aktualizace, jejíž velikost se bude lišit v závislosti na obsahu, který vlastníte. Protože se jedná o automatickou aktualizaci, název obou her se v knihovně Steam každého změní na GTA 4: Complete Edition, bez ohledu na to, zda vlastníte DLC. To vám však nedovolí přístup k obsahu, který nevlastníte.

Grand Theft Auto IV ve 4K: New York stále dokáže uhranout

Grand Theft Auto IV ve 4K: New York stále dokáže uhranout

Mimo Steam budou muset hráči, kteří si hru zakoupili v obchodě Games for Windows Live, propojit své účty Social Club, aby mohli aktualizovat svou kopii na GTA 4: Complete Edition.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A