Grand Theft Auto 6 možná bude mít ženskou protagonistku

Vypadá to, že tentokrát si ďábelské řádění ve městě možná bude užívat něžné pohlaví.
Grand Theft Auto 6 možná bude mít ženskou protagonistku

Spekulace o pohlaví hlavního protagonisty příštího GTA opět vyplouvají na povrch a je čím dál pravděpodobnější, že se tentokrát dočkáme hrdinky z řad žen. Rockstar se obecně nikdy nebál dělat změny, aby jeho slavná značka nezabředla ve všednosti a její díly nebyly jenom stejná hra s jinou grafikou. Teď dost možná GTA čeká jedna velmi zásadní změna.

GTA V i po letech drtí prodejní žebříčky, už prodalo 110 milionů kopií

GTA V i po letech drtí prodejní žebříčky, už prodalo 110 milionů kopií

Zatím není jasné, zda se bude jednat o jedinou hrdinku příběhu, nebo dílčí postavu za kterou budete hrát pouze část hry. Informaci údajně vynesl zdroj zevnitř Rockstaru. Stejný zdroj potom přinesl informaci, že šestý díl Grand Theft Auto bude mít mapu dosud nevídané velikosti, což vyvolalo spekulace o tom, jestli se tentokrát nebude odehrávat rovnou v několika městech.

Pokud se informace potvrdí, rozhodně půjde o riskantní, ale vstřícný krok, který by mohl otevřít nové možnosti. Uvítali byste použití ženy v hlavní roli dalšího GTA?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A