Grand Theft Auto 6 možná bude mít ženskou protagonistku

Vypadá to, že tentokrát si ďábelské řádění ve městě možná bude užívat něžné pohlaví.
Grand Theft Auto 6 možná bude mít ženskou protagonistku

Spekulace o pohlaví hlavního protagonisty příštího GTA opět vyplouvají na povrch a je čím dál pravděpodobnější, že se tentokrát dočkáme hrdinky z řad žen. Rockstar se obecně nikdy nebál dělat změny, aby jeho slavná značka nezabředla ve všednosti a její díly nebyly jenom stejná hra s jinou grafikou. Teď dost možná GTA čeká jedna velmi zásadní změna.

GTA V i po letech drtí prodejní žebříčky, už prodalo 110 milionů kopií

GTA V i po letech drtí prodejní žebříčky, už prodalo 110 milionů kopií

Zatím není jasné, zda se bude jednat o jedinou hrdinku příběhu, nebo dílčí postavu za kterou budete hrát pouze část hry. Informaci údajně vynesl zdroj zevnitř Rockstaru. Stejný zdroj potom přinesl informaci, že šestý díl Grand Theft Auto bude mít mapu dosud nevídané velikosti, což vyvolalo spekulace o tom, jestli se tentokrát nebude odehrávat rovnou v několika městech.

Pokud se informace potvrdí, rozhodně půjde o riskantní, ale vstřícný krok, který by mohl otevřít nové možnosti. Uvítali byste použití ženy v hlavní roli dalšího GTA?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce