FromSoftware možná chystá nové RPG z pera R.R. Martina

Šuškanda nabírá na síle.
FromSoftware možná chystá nové RPG z pera R.R. Martina

Už nějakou dobu se po internetu pohybují spekulace, které spojují spisovatele George R. R. Martina a vývojářské studio FromSoftware. To totiž chystá zbrusu novou hru a šuškanda povídá, že by se na ni autor světoznámého eposu Hra o trůny mohl podílet také. Ve svém blogovém příspěvku se ostatně Martin zmínil o tom, že spolupracuje na nejmenované hře z Japonska. 

From Software kutí Hru o Trůny s otevřeným světem, tvrdí spekulace

From Software kutí Hru o Trůny s otevřeným světem, tvrdí spekulace

Spekulace tedy mohou nabírat na síle. FromSoftware totiž očividně pracuje na zbrusu novém RPG s otevřeným světem a R. R. Martin by se měl postarat o scénář. Projekt nese kódové označení Great Rune a podle uvolněných informací by měl mít hráč možnost cestovat po různých královstvích a ukořistit si schopnosti jejich králů pro sebe. 

Projekt by měl podle všeho běžet na grafickém enginu Unreal čtvrté generace a vrátí se i spousta populárních prvků ze známých značek FromSoftware, jako je multiplayer, invaze a kooperace. 

Titul by se mohl představit už na letošní E3 konferenci Microsoftu, takže zbývá počkat už jen chvíli. Pokud by se šuškanda potvrdila, rozhodně se máme na co těšit. 

Nejnovější komentáře