Grey Olltwit´s Darts – zahrajte si šipky!

Šipky jsou oblíbenou zábavou mnoha lidí. Můžeme je nalézt i v různých barech a restauracích, ale nejen tam – jsou mezi námi jedinci, kteří jsou na nich životně závislí, a tak si je pořídí i domů. Touto činností si krátí volné chvíle, soutěží s přáteli. Pokud jste mezi těmi, jež šipky baví a hrají je rádi, čtěte dále, dnešní plná hra vás jistě zaujme.
Grey Olltwit´s Darts – zahrajte si šipky!
Rádi hrajete šipky? A chtěli byste je mít i doma? Že však nemáte kam umístit terč? Snadná pomoc. V dnešní plné hře Grey Olltwit's Darts se můžete oddávat této oblíbené kratochvíli v klidu vašeho domova. Můžete u ní klidně sedět na židli, nemusíte si ani podávat šipky. Pěkná představa, co? Ale ta se po přečtení následujících řádků stane realitou…

Grey Olltwit's Darts jsou klasické šipky, kdy máte předem stanovený počet bodů a podle toho jak házíte se vám body odečítají. Ten, kdo dosáhne jako první přesně nuly, vyhrává. Jak prosté.

Grey Olltwit´s DartsGrey Olltwit´s Darts

Hra nám nabízí tři obtížnosti: Novice (začátečník), Semi Pro (poloprofesionál), Pro (profesionál). Tady bych se chtěl na chvíli pozastavit – dle mého názoru je hra na nejmenší obtížnost velice těžká a co potom na obtížnost profesionál, tam snad ani nejde počítač porazit! Je sice fakt, že já sám nejsem nějak velkým hráčem šipek a má ruka a oko nejsou tolik vytrénované, jako u toho, kdo hraje šipky denně při půlitru chmelového moku někde v hospodě :-). Já osobně jsem na obtížnost začátečník zvítězil jednou, maximálně dvakrát. Bylo to dle mého způsobeno hrou samotnou, protože vaše ruka trpí, jako ostatně ve všech hrách tohoto typu, „klepavkou“ či „třesavkou“, a tak není skoro ani možné dobře zamířit. A když už se to povede, počítač je vždy lepší.

Po grafické stránce je to na free hru podprůměr, ale kromě samotného házení tu grafiky moc není – hra neobsahuje nějaká menu apod. Se zvuky je to obdobné – nějaké tu jsou, ale jen ty, co jsou bezpodmínečně nutné. Hudby je tu opravdu minimum.

Grey Olltwit's Darts není špatnou hrou, jak by se na první pohled mohlo zdát. Má sice několik chybek, ale ty se dají s přivřením očka přehlédnout. Stejně, kolik lepších šipkových her existuje? Dvě, možná tři. A to není mnoho. A proto vám říkám, tuto hru si zkuste, určitě neprohloupíte.

Download (550 kB) zde, VypalCD zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce